В Україні чоловікам-військовослужбовцям надаватимуть відпустку по догляду за дитиною

 

 

 

 

України про внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» щодо рівних можливостей матері і батька, які є військовослужбовцями, на догляд за дитиною в особливий період (реєстр. №7464).

Проект Закону розроблено з метою забезпечення рівних можливостей військовослужбовців — матері та батька на догляд за дитиною та поєднання військової служби із сімейними обов’язками; усунення законодавчих прогалин, які обмежують права чоловіка на відпустку для догляду за дитиною; створення передумов для посилення ролі батька у процесі виховання дітей та розвитку відповідального батьківства в Україні.

Для цього пропонується внести зміну до пункту 19 статті 101 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», якою передбачити можливість надання відпусток для догляду за дитиною не лише жінкам, а й чоловікам, у разі якщо вони є військовослужбовцями, на рівних умовах у мирний час та в особливий період чи в умовах воєнного стану.

yaizakon.com.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.