Військовозобов’язані Чернігівщини намагаються втекти за кордон по підробним документам

 

 

 

 

Увага! Керівництво Чернігівського обласного ТЦК та СП інформує та застерігає

Шановні громадяни! Останнім часом збільшилися кількість тих військовозобов’язаних, які намагаються незаконно перетнути кордон України з підробленими документами (кілька таких прикладів ви можете побачити на фото нижче). Крім того, спостерігається збільшення так званих “контор”, які займаються незаконною підробкою документів та нібито “вирішують” питання ухилення від призову під час мобілізації з відповідними посадовими особами територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Чернігівщини.

Повідомляємо, що Чернігівський обласний ТЦК та СП тісно співпрацює з Державною прикордонною службою України, особовий склад якої належно виконує свої функціональні обов’язки та ефективно перехоплює військовозобов’язаних, які вирішили не виконувати свій громадянський обов’язок, “відкосити” від призову та втікти з України під час дії правового режиму воєнного стану.

Нагадуємо, що згідно Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу ” захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком громадян України, а ухилення від призову за мобілізацією карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років (стаття 336 Кримінального кодексу України).

Крім того, підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів караються штрафом до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців чи обмеженням волі на строк до двох років (Стаття 358 Кримінального кодексу України).

Шановні військовозобов’язані, які планують лишити країну у скрутний час – подумайте перед цим декілька разів, адже на ваших “однодумці” вже заведено кримінальну справу. Збережіть свої гроші, нервові клітини, а головне – гідність перед народом України, який у ці дні бореться за свободу та Незалежність Батьківщини!

Інформуємо, що у разі виявлення протиправних діянь, пов’язаних з отриманням посадовими особами неправомірної вигоди, ухилянням військовозобов’язаних від призову на військову службу за мобілізацією (у тому числі з підробкою документів) громадяни України можуть повідомити до Чернігівського обласного ТЦК та СП за телефоном: +38 04622 2-13-04, +39 04622 3-10-07.Слава Україні!

Чернігівський обласний ТЦК та СП

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.