Вічна пам’ять! Підполковник Володимир Марченко з Ніжинщини тепер оберігає нас з небес…

 

 

 

 

23.07.2022 Ніжинщина попрощалася ще з одним героєм – підполковником Марченком Володимиром Михайловичем, який загинув в результаті ракетного обстрілу в м. Кропивницький.

Народився хлопець 23.02.1988 р в с. Мильники (колишня назва с. Григорівка). Зростав товариським та життєрадісним, майже не хворів. Мріяв стати військовим. В дитинстві часто дивився в небо та казав, що хоче літати.

Був пізньою дитиною в батьків, є ще двоє старших братів.Після закінчення 9-го класу місцевої школи поїхав навчатися до військового ліцею м. Чернігів. По закінченню вступив до Харківського НУПС та закінчив його з відзнакою. Згодом був направлений на службу в пгт Озерне Житомирської обл.З 2017 по 2019рр – працював викладачем в ХНУПСі на кафедрі аеродромно-технічного забезпечення.З 2019 р був командиром ВЧ (аеродром Канатове).

Одружився Володимир в 25 років. Дружина, Тетяна Федорівна, також військовослужбовець. Виховують п’ятирічного сина Дениса, який зі слів мами, є копією тата. Мав Володя багато друзів, в рідному селі всі його поважали. Часто зверталися за допомогою і нікому він не відмовляв. На службі був відповідальним, і взагалі, багато часу їй приділяв. Завжди все встигав. Казав, що його професія – це його життя. Вів здоровий спосіб життя, любив плавати і по можливості завжди відвідував басейн. З дружиною були постійно на зв’язку, крім дня, коли завдавали ударів по аеродрому.

Після перемоги мріяв поїхати на море з родиною, а також придбати власне житло поблизу рідного села… Але не встиг…

Поховають Володимира в с. Мильники біля могили батьків.

Висловлюємо щирі співчуття родині та всім близьким… Вічна пам’ять герою…

За інформацією Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.