Протягом вихідних поліцейські на Чернігівщині повернули додому трьох зниклих дітей

Двох дівчат, 14-ти та 15-ти років, а також 14-річного хлопця поліцейські розшукали та повернули батькам. Правоохоронці провели профілактичні бесіди не лише з дітьми, а й з дорослими.

Ввечері 15 червня до поліції звернулася жителька одного з сіл Чернігівського району, яка заявила про зникнення свого 14-річного сина. Поліцейські негайно розпочали пошуки хлопця, які невдовзі завершилися успіхом. Підлітка повернуто матері.

Друге повідомлення надійшло в ніч на 16 червня. Заявниця пояснила, що посварилася зі своєю 14-річною донькою, після чого неповнолітня пішла з дому. За кілька годин поліцейські встановили місцезнаходження дівчини. Вона повернулася додому.

Третє повідомлення надійшло ввечері 16 червня. 15-річна донька заявниці пішла зі своїми подругами гуляти і додому не повернулась. Відтоді минуло, на момент звернення, вже два дні. Поліцейські впродовж кількох годин розшукали дівчину та повернули її матері.

Поліцейські закликають батьків формувати довірливі стосунки з дітьми, навчати їх способів реагування у кризових ситуаціях, підтримувати постійний зв’язок, цікавитися їх колом спілкування та дбати про безпечне та корисне дозвілля.

У кожному з випадків залишення дитиною домівки поліцейські працюють з родиною. Якщо в родині виникають конфліктні ситуації з дітьми, правоохоронці шукають шляхи вирішення непорозумінь, за необхідності – залучають соціальні служби.

Поліція Чернігівської області

Фото ілюстрове

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь