03 травня в стінах Ніжинської дитячо-юнацької спортивної школи з шахів (ДЮСШШ) пройшов відкритий особисто-командний Кубок Ніжина з швидких шахів серед юнаків та дівчат, присвячений Дню міста. Захід об’єднав 77 юних шахістів з Ніжина, Прилук, Варви, Куликівки та Великої Димерки, які протягом семи напружених турів демонстрували силу логіки, витримку й спортивний азарт.

Турнір проводився за швейцарською системою в чотирьох вікових групах, з контролем часу 10 хвилин + 5 секунд на кожен хід. Цей формат дозволив кожному учаснику зіграти сім партій, тож боротьба була запеклою й непередбачуваною до останнього туру.


Індивідуальні переможці:
- Група А (2008–2010 р.н.):
Золото – Кулепестін Олександр
срібло – Полозов Володимир
бронза – Бурдай Олександр (усі — Прилуки) - Група B (2011–2013 р.н.):
золото – Волошин Максим
срібло – Чорненький В’ячеслав
бронза – Бойко Назар (усі — Прилуки) - Група С (2014 р.н. та молодші):
Стеценко Олександр, Поплавський Кирило, Кім Тімур (Прилуки),
Бабак Еліна, Дитюк Яна, Волоха Віолетта - Група D (1 юнацький розряд):
Сипливець Макар, Тер-Мкртчян Артур, Чаленко Дмитро,
Бутенко Єва (Прилуки), Шубіна Анастасія, Барус Дарина







У командному заліку перемогли:
- Ніжин ДЮСШШ-1: Кулепестін Олександр, Полозов Володимир, Чорненький В’ячеслав, Поплавський Кирило
- Прилуцька Фортеця-1
- Ніжин ДЮСШШ-2: Галушко Владислав, Ясінський Назар, Стеценко Олександр, Ситнік Нікіта






Загалом у турнірі взяли участь 13 команд. Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами, які надало управління з питань фізичної культури та спорту.
Солодкий сюрприз чекав на всіх учасників завдяки підтримці директора ВАТ «Ніжинхліб» В.М. Дегтяренка, за що йому щира подяка від організаторів та дітей.
💙💛 Особлива вдячність — Збройним силам України, завдяки яким українські діти мають змогу рости, змагатися та перемагати під мирним небом. Слава Україні!
Джерело: Юрій Стражник, директор Ніжинської дитячо-юнацької спортивної школи з шахів