В Україні з 01.10.2023 року розпочався епідемічний сезон захворюваності на грип та ГРВІ. За даними Ніжинського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та
Медицина
Органи померлої жінки врятували 4-ох людей
Надвечір 11 лютого в броварську лікарню госпіталізували 44-річну жінку з Калити через розрив аневризми головного мозку. На жаль, лікарі зафіксували смерть мозку. Родичі пацієнтки дали
Ніжинський лікар Ігор Садовський: «Займись собою, бо це треба тобі»
Початок нового року — початок нових планів. А саме роботи над здоров’ям. Його можна покращити не в поліклініці, не в лікарні, а вдома. —
Комісія-привид, або Хто відвідав міську лікарню?
Сьогодні зранку в міській лікарні був переполох: чекали на поважну комісію, на чолі з Міністром охорони здоров’я В. Ляшком, яка мала перевірити стан відділень міської
На Ніжинщині чоловік побив лікарку «швидкої», коли та приїхала рятувати його матір
43-річна Алла Шубська з Бобровиці працює на «швидкій» уже 15 років. За цей час, каже, було всякого, але напад без жодної на те причини
Які ліки та медвироби безоплатні за е-рецептом у 2024 році: список
Національна служба здоров’я України нагадали, які ліки та медичні вироби безоплатні за е-рецептом у 2024 році. Про це йдеться у пресслужбі відомства. Нині в
Українці можуть дистанційно відкрити лікарняний на 5 днів: як це зробити?
Відповідно до наказу МОЗ, пацієнтам із симптомами COVID-19, грипу або ГРВІ на період дії воєнного стану можна оформити тимчасову непрацездатність на 5 календарних днів
Ніжинські лікарі врятували військовому життя
Унікальну операцію виконали хірурги Ніжинської міської лікарні імені Галицького. Через розрив діафрагми у військового органи черевної порожнини опинилися в грудній клітці. Повернули їх на
“Зручності” від Ніжинської міськлікарні: один на всіх ренгнен-кабінет і черга в три години
На весь Ніжин і район, та й для всіх приїжджих – один на всіх рентген кабінет. Саме такі “зручності” діють нині від Ніжинської міськлікарні.
Сімейні лікарі отримуватимуть доплати
Наступного року сімейні лікарі будуть отримувати доплату за роботу зі своїми пацієнтами. Про це розповіла голова Національної служби охорони здоров’я Наталя Гусак. “Наступного року












