З українського ринку може піти кілька європейських виробників ліків і зникнути 300 найменувань ліків в результаті дій комісії МОЗ та одного з чиновників апарату
Соціум
Педагоги на Ніжинщині отримали ноутбуки
Учителям Бобровицької ТГ вручили 56 ноутбуків для забезпечення якісного освітнього процесу (за сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти та
У Володьковій Дівиці відкрили поліцейську станцію. Фото
Сьогодні начальник поліції Чернігівщини Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у селі Володькова Дівиця Носівської ОТГ. Станцію облаштували у приміщенні сільської ради, там зробили ремонт,
Сміття – головний біль Ніжина… Фото
У місцях масового відпочинку, на вулицях, у парках, біля річки, у скверах, у дворах багатоповерхівок тощо, особливо після вихідних днів і свят, кожен мешканець
Ніжинські правоохоронці отримали нове авто. Фото
Міська влада Ніжина тісно співпрацює з правоохоронними органами, і щороку спільно реалізовує чимало важливих проектів. Сьогодні, 18 листопада, на засніженій площі нашого міста, представників
Громада на Ніжинщині отримала автобус Mercedes з Австрії
На фото автобус Mercedes, який тепер належить Бобровицькій громаді. Його передали партнери із Австрії. Автобус буде використовуватися відділом освіти, так як розрахований для перевезення
Херсон – це Україна! Команда однодумців з допомогою відвідала звільнені землі. Фото
Змучене, але нескорене місто Херсон перебувало під окупацією рашистів з 24 лютого… 11 листопада ЗСУ повернули місто під контроль України. Днями радник міського голови,
Ніжинці прийшли на комунальну нараду: обговорювали відключення електроенергії у місті
На нараді з керівниками комунальних підприємств під головуванням першого заступника міського голови Федора Вовченка були розглянуті питання в організації якісної роботи комунальних підприємств в
Як захистити свій телеграм-акаунт?
З початку війни Telegram став однією з найбільших платформ для поширення новин і спілкування. Поліція Чернігівщини закликає громадян подбати про безпеку його використання. Кіберполіція
23-річна чернігівка продавала по місту наркотики
Учора в Чернігові задокументували факт збуту наркотичних засобів 23-річною місцевою мешканкою. Жінку підозрюють у розповсюдженні наркотичних засобів на території міста. Днями до поліції надійшла












