
На Ніжинщині поліцейські припинили діяльність каналу незаконного збуту зброї та боєприпасів
Оперативники та слідчі відділення поліції № 3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції викрили 53-річного місцевого мешканця, який займався торгівлею зброєю та боєприпасами. Чоловіка затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Оперативники отримали інформацію про те, що раніше судимий чоловік налагодив протиправний канал збуту зброї. У ході документування злочинної діяльності поліцейські зафіксували факти продажу фігурантом автомата АК-74, обріза мисливської рушниці, а також десяти гранат різних типів разом із запалами до них.


Після проведення оперативних заходів борзнянські поліцейські за силової підтримки бійців Групи оперативного реагування затримали підозрюваного.
Під час санкціонованого обшуку за місцем мешкання чоловіка поліцейські виявили та вилучили предмети, схожі на дві гранати Ф-1, запал УЗРГМ, обрізану частину ствола та приклад від гладкоствольної рушниці. Крім того, поліцейські вилучили пакет із речовиною рослинного походження, зовні схожою на канабіс. Усі вилучені предмети направлено на проведення відповідних експертних досліджень.

Зловмисника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури слідчі поліції здійснюють досудове розслідування у кримінальних провадженнях за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами чи вибуховими речовинами) та ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту). Санкція більш тяжкої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до семи років.
Відділення поліції м. Борзна
Джерело: Поліція Ніжинського району


