На Ніжинщині затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві односельця

 

 

 

 

Оперативники Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який завдав тілесних ушкоджень своєму знайомому, що призвело до його смерті. Зловмисника затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

7 квітня близько 18:00 до чергової частини надійшло повідомлення про те, що в селі Колісники Ніжинського району у власному будинку виявлено тіло 57-річного чоловіка з ознаками насильницької смерті.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група та оперативники Ніжинського районного управління поліції.

Під час встановлення обставин події слідчі з’ясували, що до смертельного побиття потерпілого може бути причетний 68-річний односелець.

Правоохоронці встановили, що у підозрюваного був конфлікт з потерпілим на ґрунті нібито зниклих грошей. Зловмисник підозрював у крадіжці односельця, через що між ними виникла суперечка, яка переросла в бійку. Наступного дня підозрюваний знову зустрівся із потерпілим і палицею кілька разів вдарив останнього. Від отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер.

На місці події поліцейські вилучили речові докази, які направлені на експертне дослідження.

Зловмисника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчі Ніжинського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Ніжинської окружної прокуратури здійснюють досудове розслідування за частиною 2 статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину.

Джерело: Поліція Ніжинського району

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь