Коли ми говоримо, що війна прийшла до кожного українця, то, зазвичай, маємо на увазі людей. Адже Росія, за допомогою Білорусі, хоче винищити нас, українців,
Соціум
На Ніжинщині палало: хтось підпалив сміття
Біля м. Бобровиця Ніжинського району (Бобровицька ТГ) о 14 год. 08 хв. 04 травня на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 0,05 га.
Благодійний концерт від “Позитивчика”: зібрали 10000,00 гривень
27 квітня вихованці школи гармонійного розвитку «Позитивчик» під керівництвом Галини Арвахі знову проявили свою соціальну відповідальність, організувавши другий благодійний концерт з метою збору коштів
Юний талант з Лосинівки: роботи Юрія Петрика вражають! Фото
Криниця, казковий будиночок на курячих ніжках, сани для Святого Миколая, ліжко Кота Мурчика, гетьманська булава – це далеко не всі вироби з дерева, які
Конкурс “Бандерівське смузі”: на Ніжинщині відзначили учнів
Нарешті дочекалися! До річниці повномаштабного вторгнення та збройної агресії рф проти України у лютому цього року Департаментом освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації проведено Всеукраїнський
Зарубав знайому: зловмиснику з Чернігівщини “світить” довічне
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури Козелецьким районним судом визнано винним мешканця одного з населених пунктів Чернігівського району у скоєнні умисного вбивства з
Повертайся, солдате, до рідного села переможцем!
У нашій громаді село Вікторівка довгий час асоціювалося із Героєм Радянського Союзу Павлом Гавришем. Одначе, час вніс свої корективи. Вікторівка має й сучасного Героя
У Ніжині вже розпочали сезон косовиці
З приходом теплої весни, коли прокинулась природа і вся рослинність починає активно рости та квітнути, трава, що росте на газонах міста не залишається осторонь.
У Ніжині відбувся цікавий та пізнавальний тренінг. Фото
21 квітня у Міському екологічному центрі при відділі Музей природи Приостер’я НКМ ім. І. Спаського пройшов екологічний тренінг, учасниками якого були студенти КЗ «Ніжинський
Ніжин має нового побратима
“Підписали угоду про партнерство з фінським містом Іматра , – про це повідомляє міський голова Олександр Кодола. – Це надзвичайно важливо для освітньої, гуманітарної












