«Ритм» підкорює міжнародну сцену: ніжинський ансамбль здобув Гран-прі на конкурсі «Золото Іспанії»

 

 

 

 

Знову приємна новина для Ніжина — зразковий аматорський ансамбль бального танцю «РИТМ» Ніжинської хореографічної школи вкотре підтвердив свій високий рівень майстерності на міжнародній арені.

Колектив здобув найвищу нагороду — LAUREATE I.PRIX у номінації «Хореографія» на Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв «ORO DE ESPAÑA» / «Золото Іспанії» (Іспанія–Україна). Перемогу ансамблю принесла витончена вальсова композиція «Києве мій», яка підкорила журі своєю емоційністю, грацією та художньою довершеністю.

Це досягнення — не випадковість, а результат щоденної наполегливої праці, творчого пошуку та великої любові до мистецтва. Значну роль у цьому успіху відіграли наставники колективу — Галина Тимошенко та Олександр Савич, які вкладають у своїх вихованців не лише професійні навички, а й душу.

Цьогоріч конкурс «Золото Іспанії» об’єднав талановитих учасників із різних країн світу, ставши справжнім святом мистецтва. Організатори відзначили високий рівень підготовки учасників та подякували всім, хто долучився до створення цієї творчої атмосфери — дітям, педагогам і батькам.

Перемога «РИТМУ» — це гордість для всієї громади, ще одне свідчення того, що ніжинські таланти впевнено заявляють про себе на міжнародному рівні.

Щиро вітаємо колектив із заслуженою нагородою та бажаємо нових творчих злетів, натхнення, яскравих постановок і гучних оплесків, які супроводжуватимуть кожен виступ!

Джерело: Ніжинська хореографічна школа

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь