6 квітня виконавчий комітет Ніжинської міської ради прийняв рішення про закінчення опалювального сезону.
Повідомляє “Нежатин”
Теплопостачання припинять подавати до житлових будинків уже 10 квітня.
Як пояснив начальник управління ЖКГ та Б Анатолій Кушніренко, це рішення обгрунтоване підвищенням середньодобової температури, яка складає +8, протягом трьох днів.
Проте, опалення міської лікарні, пологового будинку та дитячого будинку-інтернат буде продовжено за замовленням керівників закладів.
Прогноз погоди дійсно обіцяє потепління на території Чернігівщини, зокрема, найближчими днями вночі очікується +5 – +8, вдень +12 – +17.

Нагадаємо, що раніше опалювальний сезон планували закінчити у ніч на 1 квітня, через закінчення терміну дії договору ПСО (гарантованого постачання палива). Проте, через погіршення погодних умов, Кабінет Міністрів своїм рішенням продовжив опалювальний сезон до кінця квітня, на розсуд керівництва міста.
Фото з мережі
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram