
Хороше Озеро — невелике, але затишне село у складі Крутівської громади, яке впевнено розвивається і змінюється на краще. Ми завітали сюди, щоб на власні очі побачити, як живе громада сьогодні, та дізнатися про її досягнення й плани .
Спершу поспілкувалися з головою громади Олегом Бузуном та старостою села Миколою Радевичем, а також відвідали місцеву школу й познайомилися з її директоркою Аллою Бодун.
Однією з важливих подій для громади стало отримання нового шкільного автобуса. Тепер діти зможуть безпечно та зручно добиратися до навчального закладу й додому. Це не лише полегшує щоденні клопоти батьків, а й забезпечує рівні можливості для всіх учнів.
Також пріоритетним завданням був ремонт дороги до Хорошого Озера — на її полагодження було спрямовано 1 мільйон гривень. Завдяки цьому покращилося транспортне сполучення, що є ключовим для будь-якого розвитку громади, особливо коли йдеться про підвезення школярів.
Під час нашого візиту ми оглянули Хорошозерську школу, де нині навчається близько 90 школярів, а ще понад 20 дітей відвідують дитячий садочок при закладі. Школа виглядає доглянуто та затишно: світлі коридори, теплі класи, охайні навчальні кабінети. За словами директорки Алли Бодун, останніми роками тут проведено енергоефективні роботи: замінено вікна на першому поверсі, встановлено нову вхідну групу дверей. На ці роботи було спрямовано близько 700 тисяч гривень за підтримки голови громади Олега Бузуна.
Під час зустрічі голова громади також передав школі спортивний інвентар та м’ячі. Адже виховання дітей — це не лише якісна освіта, а й підтримка їхнього фізичного розвитку та здоров’я.

Староста села Микола Радевич окремо наголосив на важливих інфраструктурних досягненнях.
У Хорошому Озері:
• проведена централізоване водопостачання, яке подається зі свердловини глибиною 176 метрів;
• облаштовано 8 бюветів;
• вода підведена до приватних садиб.
Місцева вода настільки якісна, що по неї приїздять навіть із навколишніх сіл.
Сьогодні в Хорошому Озері проживають 726 жителів. У селі працює пожежна частина з двома пожежними автомобілями, а також лікарська амбулаторія.
За підтримки громади та місцевих інвесторів було придбано будівельні матеріали для потреб бюджетних установ, а нещодавно для школи закупили потужний генератор — тому їдальня та інші важливі приміщення можуть працювати без перебоїв, незалежно від енергоситуації.
У ході розмови Олег Бузун підкреслив, що розвиток освіти та підтримка дітей залишаються одним із головних пріоритетів громади. Тут переконані: інвестиції в дітей — це інвестиції у майбутнє.
Хороше Озеро — село, де є перспектива і життя. Тут є школа, дитячий садочок, вода, дороги, медицина, безпека та найбільша цінність — люди. Місцева громада запрошує тих, хто шукає спокійний, затишний і доброзичливий простір для проживання та виховання дітей.
Марина Афон


