Ніжинці вже ярмаркують повним ходом: що по чім? Фото

 

 

 

 

До офіційного відкриття Покровського ярмарку в Ніжині ще дві доби, а торгові місця почали активно заповнюватись. Починаючи від площі Франка і до базару по Московській розгортається ярмарок, і ніжинці охоче дістають гаманці, аби придбати свіжої ковбаски, сиру, дітям бубликів, а собі тепленьку ковдру. Звичайно, ціни не значно відрізняються від магазинних, та варто зазначити, що такого вибору не знайти ні в одному супермаркеті.

Читати по темі: Програма заходів Покровського ярмарку в Ніжині

Проходячи рядами, можна помітити, мабуть, вже всім знайомих продавців, які не пропускають жодного Покровського ярмарку в Ніжині: торговці чаїв, спецій, бубликів та вовни. Як завжди маємо найбільший вибір взуття, пальт, шапок, і покупці починають їх вже на себе приміряти та порівнювати якість з цінами. А що ж до цін…

Купити дитині смаколиків можна від 5 грн. – карамель, а от в’язка бубликів від 20 грн. Тепла ковдра обійдеться в 400-420 грн. Ковбасні та м’ясні вироби – в середньому 150-200 грн\кг. Сири вартують від 130 грн\кг. Відчутно запах і смачної рибки, ціни на яку починаються від 40 грн. Найбільше привертають увагу вироби ручної роботи з найрізноманітніших матеріалів: дерева, глини, сувеніри з вінілових пластинок, картини, вироби ручної в’язки і багато іншого.

Завтра, 5 жовтня, торгові ряди будуть ще насиченішими, а вибір збільшиться. Поки ж продавці розповідають, що активністю ніжинців задоволені, багато цікавляться товаром, мабуть придивляються, а торгуватись ще не почали. Також у п’ятницю почнуть перекривати проїзд у центрі міста.

Читати по темі: Увага! Змінено маршрути руху ніжинських автобусів

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь