Ніжинські школярі оспівують мову солов’їну

 

 

 

 

Український народ має давню історію. Він витворив оригінальну й неповторну культуру, відому всьому світові. А найголовнішою його ознакою, що дає йому право називатися нацією, є його мова – його найбільша духовна цінність, його суть, основа його буття. Це найдорожчий скарб, переданий українцям сотнями й сотнями попередніх поколінь, виплеканий у давньому переказі, у народній пісні,у влучній приказці.

Українська мова – це скарбниця духовної і культурної спадщини українського народу.

З давніх – давен  9 листопада (в сучасний День писемності та мови в Україні) батьки віддавали дітей в школу, потім йшли до церкви, ставили свічку перед образом Нестора Літописця і молилися, щоб він допоміг дитині в навчанні.

На День писемності учні 3-А класу, Ніжинської  ЗОШ I-III ст. №15, з класним  керівником Волинець Т.А.,провели тематичний захід для учнів початкових класів «Мова наша солов’їна ». Звучали на святі теплі і ніжні слова про нашу рідну українську мову, прислів’я, приказки, бувальщини, казки, вірші українських поетів, лунали пісні.

Такі заходи допомагають нашим дітям глибше пізнати історію рідної мови.

Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближче до серця – українська. Так давайте ж разом вивчати, зберігати та примножувати українську мову,і нехай нашому роду ніколи не буде переводу.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь