Хоча застуда, відповідно до своєї назви, часто виникає від переохолодження, спроба “кутати” дитину – не найкращий варіант захистити її від хвороби.
Давно відомо, що діти, яких оберігають від протягів, хворіють на грип і ГРВІ в 8-10 разів частіше за тих, яких систематично загартовують.
Хочеш, щоб малюк не хворів? Тоді веди його гуляти!
З приходом холодів якось само собою скорочується кількість прогулянок на свіжому повітрі. Та й тривалість теж.
Але ж саме тривале перебування на свіжому повітрі надійно зміцнює захисні сили організму.
Іншими словами, чим частіше ви з дитиною виходите на вулицю, тим більша ймовірність того, що її організм дасть впевнену відсіч атакуючим вірусам.
Якщо вранці в віконце заглядає сонечко, прогулянка, не дивлячись на мороз, повинна відбутися
Справа в тому, що ласкаві промінчики не тільки сприяють виробленню вітаміну D, але і підвищують настрій. А оптимісти, як відомо, хворіють рідко. І врахуй, що до обіду сонце буде вже не таким корисним. До речі, у дітлахів, які гуляють вранці, до середини зими навіть спостерігається загар. Особливо він помітний, коли малюк знімає шапочку. Навряд чи такій дитині загрожують проблеми з зубами або рахіт
Цілюща сила морозного повітря теж доведена
Щільність кисню і легких іонів в зимовому повітрі набагато вища, ніж в теплу пору року, а це сприяє підвищенню тонусу нервової системи, оптимізує обмін речовин і нормалізує вироблення гормонів. Крім того, морозне повітря містить меншу кількість бактерій і вірусів, а деякі взагалі гинyть.
А ви згодні зі статтею?