У Ніжинській школі проходила історико-патріотична гра «Ми – єдина держава, ми – єдиний народ»

 

 

 

 

Ми – єдина держава, ми – єдиний народ

22 січня Україна щороку відзначає державне свято – День соборності України з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

21 січня протягом дня в ННВК № 16 «Престиж» проходила історико-патріотична гра «Ми – єдина держава, ми – єдиний народ». Зранку учні 5-11 класів стали активними учасниками гри-вікторини з коментарем «Історія моєї країни». Школярі ознайомилися з визначними віхами історії, особливостями географічного положення, традиціями різних областей нашої єдиної держави.

Для учнів 1-4 класів старшокласники підготували виставку та ознайомили їх з українськими символами-оберегами під девізом «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг».

Протягом дня у бібліотеці закладу діяла виставка історичної, географічної, науково-популярної літератури  та працювала поетична вітальня «Вишнева моя Україна».

Україна… Її майбутнє в руках молоді. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути єдиною, дружною, сильною,   щасливою.

Педагог-організатор Зозуля Ю.В.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь