Ніжинський музей розширює знання дітлахів про пернатих нашого краю

 

 

 

 

Екологічна культура проявляється у свідомості, мисленні, поведінці та діяльності особистості. У формуванні екологічної культури у людей різного віку важливими є елементарні знання про природу, потреба у спілкуванні з природою, почуття відповідальності за свої дії в довкіллі. Вже на етапі дошкільної освіти необхідно використовувати різні шляхи по вихованню екологічно свідомої і мислячої людини. Такими шляхами можуть бути екскурсії у природу, екскурсії до музеїв природи, участь в екологічних конкурсах, акціях. Щорічно у зимовий період проводиться Всеукраїнська акція «Годівничка». Співробітники відділу «Природа Приостер’я» НКМ ім. Івана Спаського виготовили оригінальні годівнички, підготували різні види корму для підгодівлі зимуючих пташок і запросили на гостину вихованців ЗДО №2 «Зірочка». Дітки прослухали інформацію та подивилися фільм про пташок нашої місцевості, дізналися про харчові вподобання пернатих. Сподіваємося, що такі заходи сприяють розширенню кругозору дітей, формують гуманне відношення до природи.
Усіх, хто небайдужий до природи, просимо долучитися до акції і виконати нескладну роботу: підвісити годівничку і постійно підгодовувати пташок, яких Ви не тільки врятуєте від голоду, а й закріпите їх на гніздових ділянках.
Співробітникам музею Кот Л.А., Поливко С.П., Ганазі С.М. щира вдячність за підготовку і проведення цікавого заходу. Йшов дощ, але синички швидко знайшли щедро наповнені годівнички.

Л.Тарасенко, зав. відділу «Природа Приостер’я» НКМ ім. І. Спаського

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь