Конкурс оголосили, а бажаючих поки немає: Ніжин чекає на нових перевізників

 

 

 

 

Як раніше повідомлялося, у Ніжині йде прийом документів від фізичних та юридичних осіб на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.
Основні характеристики об’єкта конкурсу:
1. Маршрут № 39 «Заводська» – вул. Космонавтів»
На маршруті № 39 забезпечується робота 22 автобусів з 19 і більше місць для сидіння та обладнані не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.
2. Сукупність маршрутів: № 11 «Вул. Колгоспна – залізничний вокзал»; № 12 «Вул. Колгоспна – підстанція»; № 13 «Вул. Кунашівська – залізничний вокзал».
На маршрутах № 11, 12, 13 забезпечується робота 6 автобусів з 15 і більше місць для сидіння.
Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – до 11.00 години 15 лютого 2019 року.
Для отримання інформації про умови конкурсу, отримання бланків, місце, дата та час проведення засідання конкурсного комітету необхідно звертатися в відділ транспорту та зв’язку управління житлово – комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради, з 8:00 – 17:00 год. за адресою 16600, м. Ніжин, вул. Московська, 20 та за телефоном 7-12-62.
Сьогодні, 4 лютого на розширеній оперативній нараді при міському голові розповіли, що за більше, ніж два тижні з початку оголошення конкурсу жодної заяви від перевізників не надійшло.
А ніжинці продовжують чекати на зміни.
Джерело: Mynizhyn.com

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь