Як День Святого Валентина святкують у різних країнах

 

 

 

 

День святого Валентина в Україні – це свято всіх закоханих. У цей романтичний день ми ділимося своєю любов’ю в арифметичній прогресії, робимо один одному тематичні подарунки і зізнаємося в своїх почуттях. Але в різних країнах склалися різні традиції святкування 14 лютого. Далеко не всі вони схожі на наші, тому тобі буде цікаво дізнатися, чим займаються в цей день жителі інших країн.
  • Німеччина

У Німеччині Валентин вважається святим покровителем не закоханих, а психічно хворих. На честь свята німці прикрашають психіатричні лікарні червоними стрічками, в каплицях проводять спеціальне богослужіння.

  • Польща

У Польщі 14 лютого відвідують Познанську митрополію. Там, за повір’ям, і покояться мощі святого Валентина, знаходиться його чудотворна ікона. Поляки вірять, що це паломництво допоможе їм у любовних справах.

  • Уельс

Уельс славен так званими “ложками любові”. Справа в тому, що перед святом закохані вирізають з дерева ложки, прикрашають їх сердечками, ключами, замковими щілинами і урочисто дарують один одному. Такий подарунок у буквальному сенсі означає: “Ти знайшов дорогу до мого серця”.

  • Голландія

У Голландії саме в цей день не вважається непристойним, якщо жінка першою підійде до чоловіка і ввічливо скаже йому: “Одружись на мені!”. Якщо цей високий жест чоловік не оцінить, він може нарікати на себе, так як тепер повинен подарувати дамі сукню, причому, переважно шовкову.

  • Франція

Крім листівок-сердечок у Франції можуть подарувати білизну, цукерки, шоколадні муси, романтичні подорожі, нарізану сердечками ковбасу, “щасливі” лотерейні квитки, рожеві йогурти, штучні квіти.

День святого Валентина: незвичайні традиції в різних країнах

День святого Валентина: незвичайні традиції в різних країнах © depositphotos.com
  • Англія

Жителі Англії вітають не тільки улюблених людей, а й улюблених домашніх тварин — собак, коней. Популярними подарунками на 14 лютого у Великобританії вважаються солодощі у вигляді сердець, м’які іграшки, особливо улюблені в Британії ведмежата Teddy, і, звичайно, незмінні листівки-валентинки.

  • Італія

В Італії, звідки за легендою і бере початок День святого Валентина, ця дата називається “солодким” днем. За назвою свята зрозуміло, що головними подарунками є всілякі цукерки, шоколадки і печиво у формі серця.

  • Америка

Раніше закохані американки і американці дарували один одному марципани, які були досить цінним подарунком, оскільки марципан містив цукор, який стоїв тоді дуже дорого. З початку 19 століття почалося широке використання цукрових буряків, і заповзятливі американці налагодили виробництво карамелі. За традицією з Днем святого Валентина вітають не тільки тих друзів і подруг, з ким знаходяться в романтичних стосунках. У цей день вітають всіх, кого просто люблять — мам, тат, дідусів, бабусь, друзів.

  • Данія

У Данії День Святого Валентина прийнято відзначати  весело. Тут влаштовуються  масові вистави і концерти, виступи та виставки, галасливі вечірки. Коханим, друзям, членам сім’ї, колегам посилають гарні білі квіти (живі та штучні), а також листівки зі смішними віршами і любовними поемами.

  • Японія

Яскраво і весело цей день відзначається і в Японії, де існує незвичайний звичай: в парку або на площі будується великий поміст, з якого молоді люди та дівчата викрикують визнання в любові. Причому оцінюється не краса самого визнання, а саме його гучність. Подарунки ж тут підносяться в основному чоловікам, причому не тільки “своєму” коханому чоловікові, але і колегам, родичам, знайомим.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь