Думка ніжинської громади врахована!

 

 

 

 

Народний депутат України  Олександр Кодола направив звернення до Ніжинського міського голови щодо розгляду можливості  відміни тендеру із закупівлі та встановлення на центральній площі Ніжина арт-композиції (багатогранника) із світлодинамічним обладнанням.

Приводом для цього стало письмове звернення, яке нардеп отримав від представників громадськості міста Ніжина, які вважають недоцільними встановлення арт-об’єкта на центральній площі міста.

Втім, варто розуміти, що відповідно до Бюджетного кодексу, цільове призначення виділених коштів не може бути змінено. Проект в частині благоустрою і сучасного оформлення центру міста Ніжин був відібраний спеціальною комісією Кабміну ще торік. А отже гроші призначені на закупівлю і встановлення арт-об’єкту не можуть бути перерозподілені на інші потреби (ремонт доріг, встановлення туалетів у школах тощо), як би не маніпулювали навколо цього питання окремі політики.

Олександр Кодола пропонує два шляхи вирішення проблеми:

 

“Повернутися до цього питання протягом поточного року після проведення реконструкції центральної площі Ніжина та провести обговорення на містобудівній раді міста. Або, якщо представники громади будуть проти, — повернути кошти до державного бюджету. Інших варіантів вирішення немає, як би хто не намагався ввести в оману жителів міста”.

Депутат завжди виступає за конструктивний діалог з громадою.

“Я поважаю думки ніжинців і дослухаюся до них. Всі проекти, які підтримує наша команда і захищає в Києві, є реакцією на колективні звернення моїх виборців. Саме тому я звернувся з питанням щодо подальшої долі арт-об’єкту до розпорядника коштів. Разом з тим, моя позиція щодо благоустрою Ніжина залишається незмінною: я докладу максимум зусиль для того, щоб Ніжин став комфортним, цікавим, сучасним Європейським містом для його жителів та гостей”, — зазначає Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь