Хто блокує початок робіт по Незалежності?

 

 

 

 

У квітні цього року сесія Чернігівської обласної ради своїм рішенням, виділивши 3 млн. грн., дала Ніжину другий шанс реалізувати проект по водовідведенню. Ініціаторами виділення коштів були обласні депутати, котрі захищають інтереси Ніжинщини:  Микола Шматок, Юрій Болоховець, Наталія Копиця, Андрій Віротченко, Валерій Гавриленко, Ірина Грозенко, Людмила Бойко, Алла Ковтун та Ігор Дягель та Сергій Охонько. І не зважаючи на те, що керівники міста зняли це питання з пріоритетних, про що повідомила Чернігівська ОДА, питання все ж таки було вирішено. Проте, жодних кроків у напрямку початку роботи над проектом у міській раді не обговорюється, і публічної інформації не надається. Та поки чиновники не поспішають з реалізацією соціально-важливого проекту, що завдає клопоту жителям міста майже десятиліття, ніжинці знаходять застосування «морю», що утворюється після дощів.

28 квітня дотепні місцяни влаштували «рибалку» на проїжджій частині по вулиці Незалежності, тим самим сатирично висміявши проблему водовідведення. Це демонструє лише втому людей від гальмування владою очікуваних дій.

Чому ж не розпочинають роботи по водовідведенню і хто гальмує процес? Цим питанням задається і депутат обласної ради Сергій Охонько, який тримає питання на контролі.

«Депутати обласної і міської рад пройшли довгий і складний шлях, аби владнати питання з фінансуванням проекту по водовідведенню. Та кошти – це виявляється не проблема. Більше складнощей виникає з оперативністю відповідальних за процес чиновників, які по незрозумілим причинам гальмують реалізацію проекту. Дві структури – обласна і міська, які відповідають за капітальне будівництво ніяк не можуть знайти точки дотику, що приводить до втрати часу. А цього допускати не можна, адже вартість робіт може зростати і виходити за межі вже виділених коштів», – коментує ситуацію Сергій Охонько.

А поки влада мовчить, ніжинці чекають дій і натякають чиновникам, що пора вже зайнятись справою, адже «море» по Незалежності вже набридло водіям, чиї автомобілі аж ніяк не схожі на човники.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь