“Зіпсований настрій і апетит” – у ніжинському супермаркеті продають несвіже м’ясо. ВІДЕО

 

 

 

 

“Зіпсований настрій, апетит і вихідний…” – так наш читач описав неприємний інцидент, що трапився з ним на вихідних у найбільшому супермаркеті Ніжина.

До редакції topnizhyn.com звернувся обурений ніжинець, Напередодні чоловік придбав мариновані стейки, аби відпочити з сім’єю та друзями на природі.

– На вітрині все супер – привабливе, апетитне, – повідомив анонімний читач. – Смажили 2 години і нічого не підозрювали. Маринаду було стільки, що забив увесь неприємний запах. Діти і гості чекали з нетерпінням поки приготується. Коли ж стейки були готові їх розрізали і розчаруванню не було меж – пішов запах тухлого м’яса.

Ошукані покупці звернулися до магазину де купували святкову вечерю. Однак відповіді на головне питання – як такий товар потрапив на вітрину так і не отримали.

До слова, згідно законодавства України, що регулює торгові відносини та права споживачів, повернути зіпсований товар покупець має повне право. Для цього потрібно надати весь продукт, або його частину та чек. Також у Конституції України зазначається, що кожен громадянин має право на збір та поширення інформації щодо якості харчових продуктів. До того ж зйомки та фотографування в супермаркеті можливе на правах публічної оферти.

Джерело: topnizhyn.com

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по ““Зіпсований настрій і апетит” – у ніжинському супермаркеті продають несвіже м’ясо. ВІДЕО

Залишити відповідь