На освітні потреби Ніжина залишилося майже 160 млн грн

 

 

 

 

Заслуховування закладів освіти за І квартал 2019 року

07 червня відбулось заслуховування звітів керівників закладів  загальної середньої освіти по результатам діяльності І кварталу 2019 року за участі міського голови Анатолія Лінника, секретаря міського голови Валерія Салогуба, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Дзюби, радника міського голови Сергія Осадчого, фінансового управління та відділу інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури.

На початку заслуховування заступник начальника фінансового управління Маргарита Фурса зазначила, що з міського бюджету в цілому на освітні потреби виділено 199 млн. 99 тис. грн., а за І квартал використано 20%  від запланованого річного бюджету.

Директори загальноосвітніх шкіл звітували про фінансову діяльність за підсумками виконання кошторисів І кварталу 2019 року та ефективне використання наявних фінансових ресурсів на 2019 рік закладів, економію бюджетних коштів на їх утримання та підвищення ефективності використання енергоносіїв (встановлення приладів обліку води, електроенергії та перехід на енергозберігаючі лампи).

В ході засідання також обговорені такі питання як наповнюваність шкіл, використання коштів освітньої субвенції, процес оптимізації мережі навчальних закладів та інші ключові птання, які впливають на освітній процес.

Міський голова Анатолій Лінник відмітив позитивну роботу директорів ЗОШ №2, ЗОШ № 8 та ЗОШ №14, їх розуміння сучасної освітньої потреби, покращення логістики та активну роботу у пошуках нових перспектив, які позитивно відобразяться у навчально-виховному процесі. Звернув увагу на харчування школярів, безпечне перебування дітей у навчальних закладах, збереження майна шкіл, заходи енергозбереження, укладення ЕСКО договорів.

Результати заслуховування даних звітів дають змогу провести розрахунки можливих змін в доходній та видатковій частинах місцевих бюджетах у поточному році та при плануванні бюджету на наступний рік.

Всі протокольні доручення, які були надані очільником міста будуть враховані в подальшій роботі як управління освіти так і загальноосвітніх закладах.

По закінченню Анатолій Валерійович зазначив, що перед початком нового навчального року особисто перевірить готовність закладів до навчального процесу.

Детальніше із звітом можливо ознайомитися за посиланням:

http://www.nizhynrada.gov.ua/article/1353/zvti-pro-robotu-vikonavchih-organv-njinsko-msko-radi.html

Начальник сектора взаємодії із засобами 
масової інформації (прес-центр) 
відділу інформаційно-аналітичної роботи 
та комунікацій з громадськістю Ольга Гук

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь