35-річну ніжинку шукали у Польщі

 

 

 

 

30 травня 35-річна ніжинка Лілія Бондаренко з валізами пішла з роботи в напрямку автостанції у Млаві (Польща). До цього часу рідні не знали, де вона.

— Я вже місця собі не знаходжу, — каже телефоном 4 червня Валентина Войтенко, мама Лілії. — Справа в тому, що у неї може бути психічний розлад. Рік тому розлучилася з чоловіком. Дуже це переживала. Лікувалася в психоневрологічній лікарні. Сказала: «Мамо, хочу змінити місце роботи». Внуку Дані 15 років, через рік поступати, випускний. Хотіла трохи підзаробити. Молодша донька Леся теж на заробітках у Польщі. Ліля раз поїхала, все нормально. Другий раз я не дуже хотіла, щоб їхала. Якраз весна, може бути загострення. Таблетки не приймала, казала, що все в порядку. Спочатку доньки працювали разом у Млаві. Тоді Ліля перейшла доглядати стареньку бабусю, а Леся разом з іншими дівчатами переїхала в місто Слава, ближче до Німеччини.

Кажуть, наші бачили Лілю першого червня у Млаві, в парку. З двома валізами, сумкою. Там же не так, як у нас, в парку ночувати не можна. Кажуть, до неї підходив охоронець. Та що казав, що вона відповідала, не знаємо.

— Телефони не відповідають?

— Ні. 31 травня з чужого польського номера дзвонила колишньому чоловікові. Я попросила номер, подзвонила. Слухавку взяв чоловік. Каже, підійшла подзвонила і пішла. Після цього зв’язок обірвався. Леся написала в інтернеті, мо’, хто бачив, що чув.

— У поліцію зверталися?

— Ще ні.

Я точно знаю, що Ліля у Млаві. Якби хто з наших її побачив, довів до автостанції, щоб сіла на автобус до Варшави. Там уже б пересіла чи пересадили на київський автобус. А тут вже ми її зустріли б.

— Гроші на дорогу є?

— Дівчата, які її бачили, казали, приблизно 600 злотих було. На наші це десь чотири тисячі. Цих коштів мало вистачити добратися додому.

Від редпакції:
4 червня на сторінці Лілії у Facebook з’явився допис про те, жінка знайшлась і з нею все гаразд.
Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №23 (1725), 6 червня 2019 року

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь