11-річного сіверянина вкусила змія

 

 

 

 

Місцевий школяр, якого вкусила змія, спочатку потрапив до реанімації Корюківської ЦРЛ, а потім до обласної дитячої лікарні.

Житель селища Холми 11-річний Юрій Ткаченко разом з однолітками відпочивав і грався біля річки Убідь.

Дівчатка поруч з природною водоймою у заростях побачили змію. Сказали про свою знахідку й хлопчику. Та він пішов і взяв плазуна в руки. А той вкусив його за руку.

Діти швидко повідомили про пригоду батьків. Юру доправили до Холминського відділення Корюківської екстреної служби. Там йому надали першу допомогу та автомобілем доставили до Корюківської ЦРЛ.

Менше ніж за годину холминець уже перебував на лікарняному ліжку. Рука у нього розпухала. Завідувачка дитячого відділення Вікторія Милейко розповіла, що підлітка направили до реанімаційного відділення Корюківської лікарні.

— Стан хлопця був середньої тяжкості, життєво важливі функції організму збережені, тиск нормальний, — сказала Вікторія Милейко.

Ми йому зробили протишокові ін’єкції та ввели гормони — завідувач реанімаційного відділення Василь Ступницький

Автомобілем корюківського медичного закладу постраждалого доставили у Чернігівську обласну дитячу лікарню, як вимагається за протоколом лікування дітей.

Гереральний директор комунального неприбуткового підприємства “Корюківська центральна районна лікарня ” Сергій Пивовар повідомив, що в їхньому закладі є запас протизміїної сироватки.

Одна доза залишилась з минулого року. А ще кілька доз придбало за свої кошти АТ “Слов’янські шпалери – КФТП” і передало лікарні. За що медики їм дуже вдячні.

В Україні сьогодні придбати протизміїну сироватку практично не можливо.

Джерело: susidy

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь