Ліхтар замість урни й обличчя кандидатів. Флешмоб чистоти продовжується

 

 

 

 

Минулого тижня журналісти сайту «Нежатин» розпочали флешмоб, аби привернути увагу ніжинців до проблеми забруднення нашого міста!

Ми можемо скільки завгодно нарікати на комунальні служби Ніжина, але факт залишається фактом: “Чисто в нашому місті стане тоді, коли в головах ніжинців з’явиться світла ідея «кожен з нас відповідальний за наш дім — Ніжин”.

Поки ми не поважаємо власної домівки, власного міста та власної Батьківщини, ніхто нас поважати не буде, бо свиней ніхто не поважає їх лише розводять…

Містяни чи гості міста можуть поділитися світлинами-доказами про «свинську» поведінку українців на адресу електронної пошти nezhatin@gmail.com або у вайбер 068 356 70 59.

Ми нікого не будемо звинувачувати, або писати заклики до комунальних служб, бо дуже часто сміття знаходиться в 4 метрах від сміттєвої урни, бо донести “ліньки”… Ми просто хочемо, щоб люди подивилися на себе зі сторони й замислилися…

Публікуємо надіслані містянами світлини за останні декілька днів! Дякуємо кожному небайдужому ніжинцю!

Вибори пройшли, а ніжинці продовжують «любуватися» деякими обличчами кандидатів про 209 округу та й самі не відстають, викидаючи сміття в лісі на кінцевій зупинці 39-го маршруту чи пхають в основу ліхтаря.

Вулиця Прилуцька, кінцева зупинка 39 маршруту.
Зупинка “Заводська”
Ліхтар по вулиці Прилуцькій

 

 

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь