Стало відомо, коли у Ніжинській лікарні та будинку-інтернаті підключать опалення

 

 

 

 

Сьогодні, 3 жовтня, на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули і погодили рішення “Про початок опалювального сезону 2019 – 2020 pp. у комунальному некомерційному підприємстві «Ніжинська центральна міська лікарня ім. Миколи Галицького», комунальному лікувально-профілактичному закладі «Ніжинський міський пологовий будинок», Ніжинському дитячому будинку-інтернаті”.

Повідомляє mynizhyn.com.

Згідно рішення, опалювальний сезон у даних закладах розпочнеться із 7 жовтня 2019 року. На адресу міського голови надійшли відповідні листи-звернення.
Кошти на оплату послуги у лікарні, пологовому і будинку-інтернаті є. Схема теплопостачання відпрацьована.
У членів виконавчого комітету виникло питання щодо стану тепломереж, адже є інформація, що  не всі зовнішні труби належним чином теплоізольовані. На наступному засіданні виконавчого комітету мають прозвітувати представники “НіжинТеплоМереж”.
А ось чи розпочнеться раніше опалювальний сезон у школах і дитячих садочках, поки достовірно невідомо.
Також відкритим залишається питання – чи підписало ТОВ “НіжинТеплоМережі” договір про постачання газу з НАК “НафтоГазУкраїни”? Що буде з тарифами, адже ціна газу знизилась? На ці та інші питання мають надати відповіді вже на наступному засіданні виконавчого комітету.
Наталія Нікітіна

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь