Виявляється, кохання чоловіка можна вбити звичайною жіночою фразою

 

 

 

 

Деякі, здавалося б, звичайні жіночі фрази діють на чоловіків як холодна зброя та здатні поранити їх до глибини душі. Експерт розповів, що не можна говорити сильній статі, інформує Ukr.Media.

Ніколи нічого зробити не можеш

Будь-які закиди зі словами «ніколи», «завжди», «нічого», «зовсім», «завжди» — це тотальне знецінення особистості іншої людини. Ви вселяєте чоловікові, що він ні на що не здатний. І з часом він дійсно почне так думати; розвинеться як фізична, так і психологічна імпотенція. Він буде почувати себе слабким, і не виключено, що почне переходити на інших жінок, щоб повернути собі мужність. Зазнав невдачі? Не докоряйте. Скажіть, що це не страшно, ну не вийшло, що тут поробиш?

Якщо ви хочете донести до чоловіка якусь важливу думку, вказати на його неправоту, зробіть це через я-повідомлення. На перше місце у фразі поставте себе, потім почуття. Наприклад: «Я відчуваю себе такою самотньою, так тривожуся, не можу заснути, коли ти пізно приходиш додому. Мені здається, що я одна в цьому великому місті». Таким чином, ви будете критикувати не людину, а її вчинок.

Ти втомився?

Не запитуйте про це чоловіка, що тільки що повернувся з роботи. Ви викличете у нього роздратування. Він переступив поріг, почув запитання і відразу зрозумів, що від нього чогось хочуть. У нього зіпсувався настрій. Краще перечекайте, перш ніж доручати чоловікові якісь справи. Вимовляєте цю фразу як твердження, так ви покажете своєму чоловікові, що ви співпереживаєте. Коли він поїв, відпочив, скажіть: «Розумію, що ти втомився. Якщо будеш в силах, нам з тобою бажано сьогодні зробити…»

Вистачить страждати дурницями, краще б…

Коли ви говорите, що чоловік повинен залишити свої «не важливі» справи та зробити щось корисне, ви принижуєте його почуття. Партнер розуміє, що його інтереси не враховуються, його сприймають як функцію. Не важливо, що в тебе відбувається, головне — зроби справу. Так ви демонструєте егоїзм і псуєте відносини. Натякнути про те, що вам потрібна допомога, можна інакше: «Мені так подобається, що в тебе багато різних інтересів. Деколи ти так захоплюєшся, що якісь побутові речі у тебе просто випадають з уваги. Давай разом заберемось, а то навколо бардак».

Я ж казала, а ти не слухав

Іноді цей докір у всіх виривається. Але якщо постійно вказувати чоловікові, що ви праві, у нього почне накопичуватися роздратування. Він завжди хоче бути сильнішим і мудрішим, а від таких фраз починає втрачати своє власне «я», і ви перетворюєтеся з коханої в нудну вчительку. Точно такі ж слова можна сказати м’якше: «Як шкода, ми з тобою думали, що потрібно вчинити так, а зробили по-іншому і помилилися».

Я народила тобі дитину

Звучить як величезна послуга і натяк на бартерні відносини: я тобі народила, а ти мені за це повинен і далі перерахування. Такі слова роз’єднують людей, від них рівень ендорфінів в крові починає знижуватися, і кохання швидко проходить. Якщо ви хочете нагадати чоловікові, що ви — мама його дитини, скажіть йому спасибі за такого чудового малюка.

Нам потрібно серйозно поговорити

Жінка може мати на увазі, що потрібно поговорити про щось важливе, але чоловічий мозок сприймає цю фразу як сигнал небезпеки. У чоловіка створюється враження, ніби він знову школяр і його викликає завуч. Йому вже все одно, про що піде мова, для нього в будь-якому випадку інформація буде мати негативне забарвлення. Ця фраза — надійний спосіб змусити чоловіка затримуватися на роботі. Її можна піднести більш м’яко, якщо сказати: «Дорогий, коли у тебе буде настрій, дай мені знати, хотілося б обговорити з тобою кілька важливих моментів». Так ви знизите значущість майбутньої бесіди.

Коли ми одружимося?

Ці три слова — найкращий засіб, щоб закінчити відносини з обридлим шанувальником. Чоловік цінує тільки те, що завойовує. Пряме питання про одруження його відлякає. Якщо ви відчуваєте, що розвитку відносин немає, зробіть крок назад, трохи відсторониться, щоб чоловік зрозумів, що у вас є свої інтереси. І коли він почне турбуватися з-за ваших посиденьок з подругами, спокійно донесіть до нього, що у вас є своє бачення життя та ви б хотіли повноцінних відносин. Запам’ятайте, щоб чоловік одружився, його страх втратити жінку повинен бути сильніше страху розлучитися зі своїм холостяцьким життям.

Вистачить на неї витріщатися

В тому, що ваш супутник звертає увагу на інших жінок, немає нічого поганого, так влаштована природа. Нема чого його докоряти, якщо він робить це в межах розумного. Ви тільки будете виглядати нерозумно. Надмірно заглядається на жінок? Почніть дивитися на чоловіків. Він відчує тривогу і зрозуміє свою помилку.

Не чіпай, я сама зроблю!

Така фраза-заборона допомагає вбити в чоловікові всю ініціативу і зробити його інертною людиною. Пройде час, і ви заспіваєте про свою втому, чоловіку, який і пальцем не поворухне. Але ж він не винен. Ви самі забороняли йому проявляти участь. Щоб цього уникнути, всякий раз, коли чоловік намагається щось зробити, говоріть, як вам приємно в усьому відчувати його підтримку.

Ти не вмієш одягатися

Так, в голові у чоловіків не закладено, що вони повинні добре одягатися, але по самооцінці таке зауваження вдарить. Його краще перефразувати, наприклад, сказати: «Я так і бачу на тобі светр блакитного кольору, з твоїми очима він буде виглядати розкішно. Підемо купимо». Потрібно просто виманити людину, сходити разом в магазин, а потім обов’язково додати, як йому йде обновка.

Вибирай: або я, або…

Кожна ваша спроба змусити чоловіка вибирати буде заганяти його в кут і призведе до тупикових відносин. Ставити людину перед вибором можна, але тільки у виправданих випадках, наприклад, коли мова йде про вас і випивки. Ультиматуми кшталт «я, або твоя мама» просто катастрофічні. Ніколи не змушуйте коханого вирішувати, хто залишиться в його житті — ви або його родичі. Якщо хочете підкреслити, як важливо, щоб він приймав вашу сторону, просто скажіть: «Я постійно відчуваю твій захист і знаю, що ти ніколи й нікому не даси мене в образу».

Подивися, яка я товста

Дуже часто жінки розповідають про свої недоліки в надії почути комплімент або спростування. Це поганий спосіб випрошувати похвалу. Якщо ви п’ять раз скажете «я товста», на шостий раз чоловік замислиться: а чого це він з такою негарною жінкою живе? Тому про свої недосконалості потрібно мовчати або говорити акуратно. Наприклад, так: «Мені здається, що настав час зайнятися собою, подаруй мені абонемент у фітнес-зал. Хочу з тобою бути у формі, щоб ти пишався мною».

Ти мене не любиш

Перед нами фраза-твердження. Вона володіє силою навіювання. Спочатку чоловік буде намагатися спростувати її, а потім замислиться: «Може бути, вона права, раз так каже, і я її не люблю?» Якщо не хочете підселити подібну думку в голову вашого супутника, не вимовляєте подібні речі. Краще скажіть: «Мені так важливо чути від тебе, що я тобі дорога».

Вася купив Маші шубу, а ти…

Якщо ви порівнюєте свого партнера з конкурентом і він йому програє, для вашого чоловіка таке протиставлення виллється в агресію, злість або депресію. Ви вказуєте йому на слабкість, його безсилля. Він у свою чергу відчує себе неповноцінним, можливо, розсердиться або просто порадить вам знайти собі Васю. Замініть фразу-порівняння на більш безпечні слова: «Так хочеться, щоб ти мене порадував чимось». Або: «Я бачила гарну сукню, от би ти мені її подарував, і я б її носила і відчувала твою турботу».

Я на тебе витратила кращі роки

Мало того що це докір, так ще й катастрофа того, що відбувається. Така фраза шкідлива для обох. Вимовляючи такі слова, ви знецінюєте все, що між вами було, самі закладаєте собі програму «все найкраще залишилося позаду». Чоловіків такі висловлювання дратують і ображають. Замість докорів говоріть: «У нас з тобою вже дуже велика життєва історія, давай разом намагатися, щоб і надалі все було добре».

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь