П’ють навіть священники й депутати: бджоляр Ніжинщини про еліксир для імунітету

 

 

 

 

Пандемія, що розповсюдилась по світу змусила людей багато над чим замислитись. Зокрема більшість звернула увагу на свою імунну систему, яка наразі є єдиною зброєю у боротьбі з коронавірусом.

Та як часто буває, люди, аби зміцнити захисні системи організму, біжать в аптеку і консультуються з фармацевтами. Та варто знати, медичні препарати можуть не лише допомогти, але й у той же час негативно вплинути на деякі функції організму. Прихильники ж «матінки-природи» зміцнюють імунітет народними давно відомими способами.

Журналістам сайту “НЕЖАТИН” відомий бджоляр Ніжинщини Петро Балаш, який є почесним апітерапевтом України (лікар терапевтичного профілю, який вивчає корисні властивості бджіл і продуктів бджільництва) розповів про власний «еліксир» для імунітету.

????????????????????????????????????

«Прополіс, як відомо, це єдиний продукт, який вбиває всі віруси, грибок і бактерії одночасно! При змішуванні травних ферментів бджіл і смолистих речовин рослин утворюється клейка речовина з унікальною формулою – прополіс. Бджолам прополіс потрібен для захисту і знезараження медових сот і вулика, а людині – для лікування.
Я споживаю два рази на день по 20 капель 20-процентного настою прополісу розведеног у пів склянці води», – розповідає Петро Іванович.


– Чи звертаються до Вас люди зараз, аби придбати прополіс?
Зараз, як ніколи. Люди самі вичитують про корисні властивості цього продукту та інші народні засоби. Я особисто вважаю, це краще, ніж вживати імуностимулятори фармацевтичного виробництва. Прополіс не шкодить організму, проте, як і всюди, треба знати міру.
– Хто з Ніжинщини до Вас звертався, можливо з відомих людей?
Зараз з’явилось багато охочих. По Прізвищах говорити не буду, але мжу сказати, що є і священники й депутати. Замовляли з Києва.

Як говорять науковці, прополіс і його настій допомагають не лише імунітету. Він знімає запальні процеси, діє як антиоксидант. Спектр дії при зовнішньому застосуванні ще ширше: знезаражує і загоює рани, регенерує шкіру, знеболює, вбиває грибок.

Лікарі призначають препарат при найрізноманітніших станах і захворюваннях: для лікування тонзиліту, фарингіту, синуситу, отиту, при трахеїті, бронхіті, пневмонії, для усунення вірусної інфекції (грип, герпес), при всіх стоматологічних патологіях, в гінекології при ерозії шийки матки та навіть для лікування шлункових захворювань.

Найчастіше застосовують 10% настойку прополісу. Найзручніше препарат придбати, але можна приготувати й самостійно.

ЯК ЗАСТОСОВУВАТИ НАСТОЯНКУ ПРОПОЛІСУ:
1. При фарингіті та тонзиліті полощіть горло на настоянці, розведеною фізіологічним розчином в пропорції 1:10.
2. З такою ж концентрацією потрібно готувати розчин для полоскання порожнини рота при стоматологічних захворюваннях.
3. При синуситі й гаймориті: закопування і промивання носа розведеної настоянкою прополісу в пропорції, зазначеної вище.
4. При отиті помісти в вухо змочений у препараті ватний тампон. Якщо процедуру проводиш дитині, настойку потрібно розбавити теплою кип’яченою водою у співвідношенні 1:1. Дорослим також можна закопувати в кожне вухо по 2 краплі настоянки 5%  концентрації до повного одужання.
5. Інгаляції з настоянкою прополісу (в розрахунку 1 крапля настойки на 5 мл фізрозчину) застосовують при захворюваннях дихальних шляхів. Приготовану рідину потрібно залити в інгалятор .
6. Як загально зміцнювальний засіб: 15-20 крапель настоянки розчинити в ложці молока або води та пити за 30 хвилин до їди.
7. Для лікування шлункових захворювань 15-20 крапель настоянки потрібно розбавити в 100 мл теплої води та пити за 30 хвилин до їди .
8. Пошкодження шкіри, рани, герпетичні висипання, грибкове ураження стоп і нігтів, лупу лікують нерозведеним препаратом за допомогою пов’язок, примочок або змазуванням

При всьому позитивному впливі прополісу на людський організм за точним діагнозом і призначенням лікування слід все-таки звертатися до лікаря!
Прополіс протипоказаний людям з алергією на продукти бджільництва. Дітям, вагітним жінкам і автомобілістам, вживання ліків на спиртовій основі всередину також протипоказано (можна використовувати тільки зовнішньо). Через великий ризик алергічних реакцій малюків до 3 років взагалі не рекомендують лікувати будь-якими препаратами на основі прополісу.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь