Ніжинські медики перейшли у “бойовий” режим

 

 

 

 

У зв’язку з появою підозри на захворювання COVID-19 на території Чернігівської області й велику ймовірність появи вірусу на території ніжинської громади, медичний персонал центральної міської лікарні переходить фактично в режим «бойового чергування».

Мова йде про ряд заходів, які будуть виконані вже від ранку 27 березня. Найперше – заборона пересування територією лікарні сторонніх осіб. Тобто, якщо ви прокладали свій маршрут руху через територію міської лікарні – змінюйте його.

Також, на території лікарні розгортається місце для тимчасового проживання медичного персоналу, який матиме контакт з хворими на COVID-19. Адже ті, хто прийматиме таких пацієнтів і проводитиме їхнє лікування, вже не зможуть звично повернутися додому після зміни. Вони перебуватимуть на території лікарні і самі будуть на карантинному режимі. Місця такого розташування готуються вже на 8 годину ранку 27 березня в приміщенні хірургії №2. Розгортається 35 ліжок, забезпечуються санітарно-гігієнічні умови, організація повноцінного харчування.

А тим часом, для їхніх родин організовується соціальний супровід працівниками територіального центру. Це стосується доставки продуктів харчування, медикаментів та інш. Якщо немає на кого в цей час полишити дітей, то буде організовано цілодобове їхнє перебування в одному з дитячих садочків міста. Витрати бере на себе громада. Так у 28 медичних працівників інфекційного відділення міської лікарні, які першими вийдуть на «передову» боротьби з COVID-19, 15 дітей віком від 4 до 15 років.

Зміняться і умови оплати роботи тих медпрацівників, які будуть задіяні на лікуванні вірусних пацієнтів.

Відповідні заходи будуть організовані і для медичного персоналу пологового будинку, якщо буде породілля з COVID-19.

Рішення по організації всіх цих заходів прийняті на засіданні міської комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Коли прочитаєте цю інформацію, подумайте про наших медиків і їхні родини, про всю серйозність і жорсткість ситуації що розгортається.

Подумайте і залишайтеся вдома, дотримуйтеся карантинних вимог і обмежень. Бережіть себе і бережіть тих, хто ціною власного здоров’я і життя готовий першим прийти на допомогу іншим.

Наталія Скокол для сайту Nizhyn.city

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь