Як перевірити нарахування за газ, якщо платіжка ще не прийшла

 

 

 

 

Що робити, якщо платіжка за доставку газу та газ не прийшла вчасно через перебої в роботі пошти або згубилась?

Подивитись та перевірити нарахування можна в особистому кабінеті на сайті 104.ua. Такий кабінет мають нині понад 111 тисяч споживачів газу на Чернігівщині, повідомляють в АТ «Чернігівгаз». Раніше його можна було отримати, самостійно зареєструвавшись на сайті. Тепер зробити це ще простіше – за допомогою експрес-реєстрації. Достатньо подзвонити до контакт-центру «Чернігівгазу» (0462) 61-62-04, (067) 65-64-104, назвати свій особовий рахунок, і оператори самі зроблять такий кабінет для споживача. Телефонувати потрібно з мобільного – він буде використаний для створення кабінету. Після цього протягом дня на телефон споживача надійде смс-повідомлення з логіном і паролем для входу в кабінет. Можна натиснути на посилання в повідомленні і увійти в кабінет одразу зі смартфона, ввівши вказані логін і пароль. Або можна увійти з комп’ютера– обрати функцію «увійти» на сайті 104.ua і ввести ті ж самі логін і пароль з смс-ки.

В особистому кабінеті можна дізнатись обсяги споживання газу за попередні періоди, історію показань лічильника, інформацію про призначену субсидію чи пільгу, наявність боргу або переплати і багато іншої інформації, що стосується споживання газу, а також поставити свої питання. В ньому зручно передавати показання лічильників, а платіжки з’являються раніше, ніж надходять поштою – їх можна завантажити, роздрукувати і оплатити прямо в особистому кабінеті.

Також в АТ «Чернігівгаз» дякують всім, хто розраховується за доставку газу і нагадують, для чого призначені ці платежі. За їх рахунок регулюється тиск газу для безпечної та безаварійної подачі споживачам; газові мережі утримуються в справному стані, ремонтуються та оновлюються, встановлюються безкоштовні лічильники; працює аварійно-диспетчерська служба.

На 1 травня на Чернігівщині населення заборгувало за доставку газу понад 15 мільйонів гривень. Нині, під час карантину, діє мораторій на відключення боржників, але накопичення боргів ставить під загрозу стабільність газопостачання і самих споживачів затягує в боргову яму, адже карантин закінчиться, і борги однаково доведеться сплачувати.

Джерело: Час Чернігівський

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь