День вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу.
День вишиванки 2020 в Україні святкується щороку в третій четвер травня, і цього разу припадає на 21 травня. Зазвичай у цей день люди одягають вишиванки, йдуть в них на роботу, навчання, влаштовують ходу й інші масові заходи. Однак, День вишиванки 2020 відрізняється від попередніх: узв’язку з карантином, запровадженим через поширення коронавірусної інфекції, цього року масових заходів проводитися не буде. Зокрема, у Ніжині не буде традиційного Мегамаршу у вишиванках.
Попередньо сайт “НЕЖАТИН” запропонував проявити свою любов до українського фольклору і символіки “Онлайн”, а саме надіслати на адресу сайту nezhatin@gmail.com або в телеграм на номер 0681525965 фото себе або своєї родини у вишиванках з цього або минулих років.
Ніжинці радо відгукнулися. Запрошуємо переглянути світлини наших патріотичних земляків:
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.
Підготувала Марина Волинець
Ніжинка Крістіна та її племінник Олег
Світлини, у яких так багато ніжності й любові надіслала ніжинка Ірина Стребкова зі своїм красенем, турецьким чоловіком.
Файний ніжинець Олександр
Фото патріотичної ніжинської родини
Порадували своїми щемними світлинами та відео, зробленими під час карантину, учні 1-Б класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №15. Надіслала їх керівник ЗХК “Фітодизайн” НБДЮ Лариса Борисівна Петренко.
Чарівні юні ніжинки у файних вишиванках
Вітаємо вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.