Ознаки успішності дітей: спостерігайте і ви багато чого зможете зрозуміти

 

 

 

 

Дехто вважає, що всі діти народжуються однаковими й передбачити, що вплине на їх успіх в майбутньому дуже складно. Але це твердження помилкове. Доведено, що всіх успішних та впливових людей об’єднують певні психологічні риси, а проявляються вони ще в дитинстві.

Ми розповімо вам про основні ознаки, що вказують на те, що в майбутньому на вашу дитину чекає успіх. Спостерігайте за своїми дітьми, і ви багато чого зможете зрозуміти.

 ОЗНАКИ УСПІШНОСТІ ДІТЕЙ В МАЙБУТНЬОМУ:

1. Дитина змалечку прагне підтримувати будь-які розмови.

Діти-базіки дуже активні та розумні, часто вони досягають визнання в молодому віці. Вони непосидючі й намагаються дізнатися якомога більше інформації про навколишній світ і звичайно, поділитися знаннями з батьками, тому такі діти базікають безупинно, а ще у них дуже розвинене почуття гумору.

Фото: Andrea Martin

2. У дитини відмінна пам’ять.

Талановиті діти все швидко запам’ятовують — місця, в яких вони побували та людей, з якими зустрічалися. Згідно з твердженнями нейробіологів і психологів, діти з хорошою пам’яттю схильні приймати правильні рішення, засновані на логічних висновках.

3. Поведінка часто залишає бажати кращого.

Діти, які схильні до успіху, зазвичай дуже вперті та неслухняні. Вони вважають за краще не підкорятися правилам, а відстоювати власну точку зору. Такі діти мають неординарне мислення і виростають творчими й цікавими особистостями.

4. Дитина непосидюча.

Обдаровані діти добре розвинуті не тільки розумово, але і фізично. Якщо вашу дитину складно приборкати, то знайте — вона схильна до успіху. Ще один цікавий факт — якщо дитина часто перемикається з однієї діяльності на іншу, то у неї високий IQ.

5. Якщо дитина допитлива і задає вам за день тисячу питань — будьте впевнені, її чекає успіх в майбутньому.

Прагнення дітей осягати світ абсолютно нормальне і добре, якщо батьки з радістю відповідають на всі питання. Допитливі діти трохи зухвалі та легкі на підйом, також у них  гостро розвинуте почуття справедливості.

Фото: Andrea Martin

6. Якщо у дитини добре серце, вона співчуває слабким, значить, у неї велике майбутнє!

Добрі діти більше схильні до успіху, вони дуже емоційні та прагнуть всім допомагати.

7. Дитина добре концентрує увагу.

Якщо ви звертаєтеся до дитини, а вона при цьому сконцентрована на якійсь важливій для себе справі та не реагує на вас — не варто бити сполох. З талановитими дітьми таке відбувається часто.

8. Дитина може бути дуже тихою.

Помилковим є твердження, що схильні до успіху діти прагнуть постійно бути на видноті. Насправді обдаровані діти іноді воліють бути на самоті, щоб зануритися в думки та зайнятися чимось цікавим для себе, без сторонніх. Крім того, талановиті діти часто втрачають інтерес до початої справи, якщо розуміють, що не варто прикладати до цього зусилля.

9. Якщо дитина обожнює читати, то вона напевно досягне успіху в майбутньому.

Читання допомагає обдарованим дітям більше дізнатися про навколишній світ, розвинути емоції та розважити себе.

10. Дитина вважає за краще товаришувати зі старшими дітьми.

Якщо вашій дитині не особливо подобається спілкуватися з однолітками, в цьому немає нічого страшного, так вона прагне до розвитку. Логічно, що талановитим дітям більше хочеться спілкуватися зі старшими, оскільки вони мають певний досвід і у них є чому повчитися.

11. Дитина дуже смілива.

Така риса характеру як сміливість властива розумним дітям, які мають власну думку, прагнуть досягати поставлених цілей і ніколи не здаватися.

12. Дитина кидає батькам виклик.

Якщо ваша дитина справжній бунтар, не зліться, у вас зростає успішна людина.

Джерело: zatyshok.net.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь