7 важливих переваг сну на лівому боці для здоров’я

 

 

 

 

Кожна людина має улюблену позу сну, яку вона вважає найбільш зручною.

Вірте чи ні, поза сну за вашим вибором дійсно може вплинути на ваше життя і загальний стан здоров’я. Наприклад, коли ви спите на лівому боці, ви отримаєте безліч переваг!

7 переваг сну на лівому боці

Покращена і правильна робота серця

Ваше положення сну може поліпшити роботу вашого серця, тому що ліва сторона серця відповідає за транспортування і розподіл крові по всій вашій системі, інформує Ukr.Media.

В цілому, це поліпшить роботу вашої аорти і нижньої порожнистої вени, тобто вени, яка розподіляє кров до серця. Ця велика вена фактично розташована праворуч у спині.

Основна підтримка вагітних жінок

Ви отримаєте значно більше користі, якщо спробуєте спати на лівому боці, особливо якщо ви перебуваєте у третьому триместрі.

Посилює дренаж лімфатичної системи

Лімфатична система в організмі відіграє важливу роль у виведенні токсинів і шлаків. Це відбувається тому, що лімфатична система впадає в грудну протоку, яка розміщена на лівій стороні вашого тіла.

Коли ви спите на лівому боці, ви фактично поліпшите процес детоксикації.

Захищає печінку від перевантажень

Ваша печінка знаходиться на правій стороні тіла і, як правило, перевантажена, якщо ви спите на правому боці. Щоб ваша система була детоксифіцирувана належним чином, вам потрібно спати на лівому боці. Так токсини будуть виводитися більш легко.

Збільшена функція селезінки

Селезінка розташована на вашій лівій стороні і шляхом сну на тому ж боці, ви поліпшите її роботу.

Запобігає печію

ГЕРХ або гастроезофагеальна рефлюксна хвороба і кислотний рефлюкс відомий як печія можна уникнути або лікувати, якщо ви будете спати на лівому боці.

Покращує роботу кишечника

Ще одна важлива перевага, яка допоможе вашій системі видалити відходи і токсини. З’єднання товстої кишки та тонкої кишки знаходиться в ілеоцекальному клапані, який можна знайти на лівій стороні людського тіла.

Для того, щоб поліпшити процес виведення токсинів, потрібно почати спати на лівому боці. Гравітація допоможе вам, і вміст буде розподілено від тонкої до товстої кишки, що призведе до нормального руху кишечника.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь