“Зловіще” перехрестя: біля зупинки Об’їжджа сталася чергова ДТП

 

 

 

 

Сьогодні, 26 червня, у Ніжині біля зупинки Об’їжджа сталася чергова ДТП.
Повідомляє mynizhyn.com.

На перехресті вулиць 3-й мікрорайон і Шевченка перед круговим рухом не розминулося три автомобілі. На місці ДТП працює поліція. Деталі згодом.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.
ДТП, круг, Об'їжджа

ДТП, круг, Об'їжджа

 

 

 

Вам може бути цікаво

 1. От до чого написали “зловіще перехрестя”??? У нас по дорогах їздять водятли які не знають ПДР! Скільки вже разів бачив як по колу не знають як їхати, один одному дорогую поступаються.

 2. Сам ти долбодятел . Дебіли від влади відмили гроші – зробили там рух по колу – НАВІЩО ??? і тепер там буде постійно ДТП – а в тебе виноваті люди !!! Сам то небось на велосипеді їздиш от і умнічаешь – де ви такі тільки беретесь ідіоти недорозвинуті !

  1. Дімка, я тебе не ображав, а ти спалився Водятел, влада зробила, знаки висять, правила дорожнього руху є. Там будуть постійно ДТП? Водятли – вчить ПДР! А в тебе винуваті люди??? Машина без Водятла їхала??? Якщо є відмивання коштів іди в суд, бо ти Водятел-Ідіот можеш сам стати перед судом за свої слова.

   1. Ти генетичний ммусор , хоча таких як ти більшість і вони дружно мичать в стойлі жуючи жвачку . Ти бидло син бидла і діти твої будуть бидлотами . Стадо піде туди куде його пожене господарь . Твоя логіка проста як в будь якої скотини – господарь зробив рух по колу – значить і повинні рухатись по колу – а для чого він так зробив про це скотині думати не положено , на то вона і скотина ( бидло по нашому ) і в усьому винувата сама скотина – господарь не винуватий – нато він і господарь !
    Ну а на рахунок – Якщо є відмивання коштів іди в суд, – це явний дебілизм – ті в якій країні живеш ? Невже ти настільки ідіот , шо живучи в цій країні можеш повірити , що при цьому ( як і будь якому ) будівництві не обійщлось без відмивання ??? І ти ідіот і олігофрен мені совітуєш іти в суд ?? В Український суд !! Де ви тільки такі беретесь ?

    1. Дімулечка, Голубок ти мій, я тебе не ображав! Із твоїх слів у нас в ДТП винуваті ПДР, тоді ти Гальмо Ручне в верхньому положенні і дручком підперте щоб не зірвало. Не позорся. Ну а за діток???!!! тобі Бидлу бездітному не зрозуміти!!!

     1. Ти раб , син раба і батько раба так нічого і не зрозумів , хоча що от таких чекати ? Винуваті не ПДР і не люди ( люди вони завжди люди і завжди найдеться хтось хто порушить правила ) , просто правили повинні бути адекватними , розумними і відповідати логіці . Нелогічні , не потрібні , абсурдні правила завжди будуть призводити до їх порушень а значить і можливість ДТП різко виросте . І правила не падають з неба , це не якась богом данна дійсність це продукт влади і влада несе повну відповідальність за їх якість , і право людей ( не скотини і не рабів а саме людей ) контролювати владу ! Хоча ти раб це не зрозумієш – для скотини є господарь і його накази не обговорюються – чи не так ?

 3. Дімулєчка, Голубок ти мій, да заспокойся. Влада “дозволила” Ваш прапорець на Матері Батьківщині, скоро дозволить Вам рівні відносини. Усиновиш дитинку, буде тебе “мамою” називати… Головне щоб дитинка здоровою була, і “чоловік” не п’ющий був. Не запльовуй клавіатуру і монітор, заспокойся. Все буде нормально.

  1. Ідіот, син ідіота і діти твої теж будуть ідіотами . По темі щось можеш сказати чи бачачи свою абсолютну дурість ти просто вирішив обмежитись одними образами ? Всі ви такі тупі недороблені продукти масової пропаганди . Коли ваш деградований мозок стикається з інформацією , що іде в розріз із закладоною там програмою , то єдине на що ви здатні – це плюватись власним гімном . Але куди ти Сашику плюешся ? Сам в себе ! До речі ти що, ще і скритий підар раз тебе потягло на таку тему ?

Залишити відповідь