Беруть на прокат, а потім перепродають: шахрай з Ніжина “засвітився” у новинах

 

 

 

 

У Києві та Київській області діє прокат велосипедів “Велократія” та нещодавно у них з’явилася новинка – електроскутер. І о 16 годині 11 червня один із користувачів взяв його на прокат та не повернув. Згодом невідомі просили за нього викуп. Таким чином велопрокат зіштовхнувся із шахрайськими діями.
Зробив це Артур Асланов. Беручи на прокат техніку люди залишають права, чи закордонний паспорт та заставу, що він і зробив. Чоловік мешкає у Ніжині, за словами керівника велопрокату, їх там ціле угрупування. Люди приходять, як на роботу, їздять Україною та не повертають орендодавцям їхні речі, а потім перепродають їх або пропонують викуп. За запитами в гугл висвітлюються коментарі людей, що вже теж потрапляли у їхні шахрайські руки. 

Адміністратор, який тоді працював, написав заяву до поліції в той же день 11 червня.

Директор велопрокату після написаної заяви розписав про викрадення електронного скутера у фейсбуці та опблікував фотографії Артура Асланова. Після цього до Вячеслава знову зателефонували та запропонували викупити скутер вже за 12 тисяч гривень .

Вячеслав надав журналістам запис телефонних розмов для підтвердження.
Через тиждень адміністратор Богдан звернувся за номером телефону до дільничої, що йому надали, але кримінальне провадження виявилось не відкритим.
Додамо, слідчо-оперативна група, що виїхала тоді на місце злочину, забрала всі оригінали застави, а саме акт прийому передачі із підписом Артура Асланова та його водійське посвідчення, але нібито слідча говорить, що нічого не має.

Майже через два тижні, 23 червня ми вирішили піти до відділку разом із Вячеславом, написали заяву та попросили негайно надати інформацію по справі. Кримінальне провадження виявилося не відкритим. Тоді Вячеслав написав уже повторну заяву і 2 липня кримінальне провадження все ж відкрили.

Джерело: Mynizhyn.com
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь