Такого ви ще не бачили. Бал квітів у Ніжинському дитсадку

 

 

 

 

Цього липневого дня малеча і дорослі очікували по-особливому, бо малювати , аплікувати , створювати композиції та ще створити КВІТКОВИЙ БАЛ з живих квітів та ще в їх чарівному оточенні – то Свято Душі…


Бал квітковий Липень влаштував,
В кольори розкішні наш Садок прибрав,
Заквітчав дівчаток – їх і не впізнати…
Як тепер найкращу Квітку обирати ?
Намалюємо й заплікуєм наші квіти,
Щоб всміхнувся Липень і раділи діти,
І запросим Вас в «Квітковий Рай»,
В ніжинський Квітучий Дивограй!
Н. М. Примушко


Щоб навчити дитину бачити прекрасне, треба носити красу і щирість у серці, а ще – непересічну любов до країни Дошкілля. Творчі педагоги нашого садочка, щиро віддані улюбленій справі і серед них є нагода відмітити кращих – Колесник А.В., Парубець Н.Г., Нагорна І.В., Гавриляко Ю.В., Мархель І.В., Бабич А.В.
У кожній квіточці , у кожній справі їх руки і серце, їх відданість і щира увага до дитини. Ось малюки милуються чорнобривцями і майорами, гладіолусами і космеєю, нагідками і розкішними трояндами, петунією і дзвіночками… Цю красу творили, доглядали разом з дітками і батьківською родиною з ранньої весни, і вона перетворилася у ці липневі дні у Квітковий Рай. Милуємося разом…
Прекрасні дитячі роботи народжувалися прямо на лоні чудової квіткової краси нашого садочка. Ось малюки з радістю і піднесенням створили Квіткове дерево, ніжні польові квіти, змалювали мамині улюблені чорнобривці, розкішні величезні соняшники.
І ось урочиста мить -звучить “Вальс Квітів” (музкерівник Нагорна І.В.) П.І.Чайковського і наші діти – квіти , які уявили себе улюбленою квіткою, закружляли легко під чарівну мелодію вальсу. Квітковий бал зачаровує і дорослих і малечу . Художній вернісаж «Квітковий Рай» із дитячих робіт сьогодні прикрасив садочок, по-особливому, щемко і незабутньо.
Милуйтеся і радійте разом з нами. У такі хвилини ще раз переконуємося – що Любов і Краса врятують Світ для нашої малечі.

Завідувачка ДНЗ №13 Наталія Примушко

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь