На Ніжинщині зростає кількість хворих з вірусними пневмоніями

 

 

 

 

3 серпня, в Ніжинській районній державній адміністрації відбулася розширена нарада з актуальних питань життєдіяльності району.

За словами заступника генерального директора КНП «Ніжинська центральна районна лікарня» Алли Бондаренко, в інфекційному відділенні лікарні зростає кількість хворих з вірусними пневмоніями.

За період з квітня по теперішній час 8 хворих з підвердженим діагнозом COVID-19 були переведені у Ніжинську міську лікарню, яка є опорною.

Як зауважив керівник КНП «Ніжинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Бондар, станом на 03 серпня у районі ще +6 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За матеріалами neadm.cg.gov.ua

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

  1. Це дуже страшний звір – вірус . Ось постійно ношу маску – і дома, і на роботі ,і коли сплю і коли е..сь – один раз тіки припідняв , щоб ковбасу до рота просунути – і все , сьогодні вже два раза чхнув ! Що робить ? Визивав врача – не їде , звонив в скору – ті взагалі на .. посилають . Піду в адміністрацію – коли цей безпредел скінчиться , чому честного короновірусника лікувать не хотять , або хоть якогось малюсенького тестіка ! А то бач медіків своїх по блату тестують а мені – зась ! Я це так просто не залишу я в ООН жалуватись буду .

Залишити відповідь