Україна візьме кредит на суму до 250 млн євро: на що підуть гроші

 

 

 

 

Україна візьме у Cargill Financial Services International, Inc. кредит на суму до 250 млн євро.

Про це йдеться в постанові Кабміну № 717 від 17 серпня.

Умова залучення кредитів

Основні умови залучення кредитів від Cargill Financial Services International, Inc:

– процентний дохід за ставкою 5,95% річних за кредитними договорами з терміном погашення через 3 роки після дати отримання кредитних грошей;

– процентний дохід за ставкою 6,85% річних за кредитними договорами з терміном погашення через 5 років після дати отримання кредитних грошей.

На що підуть гроші

У документі зазначено, що кредити залучаються з метою виконання закону про державний бюджет на 2020 рік.

При цьому Кабмін доручив Міністерству фінансів передбачати під час складання проекту держбюджету на відповідний рік кошти для погашення та обслуговування державних зовнішніх запозичень, здійснених відповідно до цієї постанови.

Відсотки та остаточне погашення

Процентний дохід виплачується щокварталу. Дати сплати визначаються у відповідних кредитних договорах. На кредити буде нараховуватися процентний дохід за ставкою 5,95% річних за договорами з терміном погашення через три роки та 6,85% за договорами з терміном погашення через п’ять років.

Остаточне погашення кредитів здійснюється через 3 і 5 років з дати отримання кредитних грошей згідно з умовами відповідних кредитних договорів.

При цьому погашення та обслуговування кредитів здійснюється за рахунок грошей, передбачених законом про державний бюджет на відповідний рік.

Інші умови залучення кредитів визначаються відповідними кредитними договорами та іншими документами, пов’язаними з їх залученням.

Джерело: svoboda.fm

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь