Буде існувати: кошти на санаторій “Пролісок” знайшли

 

 

 

 

У П’ЯТНИЦЮ ГОЛОВА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОДА АНДРІЙ ПРОКОПЕНКО ПІДПИСАВ ТА ПЕРЕДАВ НА ПІДПИС ГОЛОВІ ОБЛАСНОЇ РАДИ ІГОРЮ ВДОВЕНКУ СПІЛЬНЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ, ЯКИМ 1,1 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ БУДЕ НАПРАВЛЕНО НА ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ПРАЦІВНИКАМ КНП «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ САНАТОРІЙ «ПРОЛІСОК» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

Андрій Прокопенко зауважив, що при наявних у закладі 1,2 мільйона гривень, залучених коштів вистачить на виплату заробітної плати всім працівникам до кінця року в умовах простою.

– Таким чином, ми захищаємо колектив від скорочення та зберігаємо заклад. Робимо все необхідне для того, щоб після завершення пандемії COVID-19 заклад міг повноцінно працювати та приймати на лікування дітей, – повідомив голова облдержадміністрації.

Андрій Прокопенко зазначив, що сьогодні спільним розпорядженням з головою обласної ради направили 1,7 мільйона гривень на виплату заробітної плати працівникам КНП «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія».

Всі вказані фінансові ресурси – взяті з видатків на галузь освіти. Кошти вдалось віднайти за рахунок невеликої економії, яка утворилась по інтернатних закладах у зв’язку зі зміною режиму роботи під час карантину.

Андрій Прокопенко доручив Управлінню охорони здоров’я ОДА спільно з Департаментом фінансів ОДА опрацювати можливість направлення у 2021 році дітей на лікування до «Проліску» із залученням коштів територіальних громад області для оплати перебування та надання лікувальних послуг.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь