Більшість представниць жіночої статі порушує головний закон відносин

 

 

 

 

Головний закон відносин, який порушує 90% жінок.

Психологи та експерти у відносинах помітили неприємну тенденцію. Більшість представниць жіночої статі порушує головний закон відносин. Саме це призводить до того, що багато жінок не можуть знайти щастя у коханні, інформує Ukr.Media.

Коли жінка порушує цей головний закон, чоловіки обходять її стороною. До неї притягується в буквальному сенсі хто попало — тирани, мамині синки та інші види токсичних чоловіків, з якими відносини і шлюб — справжнє пекло.

Що за головний закон відносин

Йдеться про закон збереження ролей. Чоловікові і жінці необхідно виконувати свої ролі і не міняти їх протягом часу. Закон міцних відносин говорить, що жінці і чоловікові потрібно грати свою улюблену роль завжди.

Якщо один з людей порушує свій рольовий сценарій, це призводить до непорозуміння, сварок і навіть розриву відносин. Кожна жінка може грати роль маленької дівчинки, мами і дорослої жінки, так само як і представники чоловічої статі грають роль хлопчика, чоловіка і батька.

Також помилкою є неправильний вибір чоловіка. Багато пані вибирають невідповідного до своєї життєвої ролі чоловіка. Жінці кожного типу відповідає свій типаж чоловіка. Потрібно розібратися з тим, хто, кому і чому краще або найгірше підходить.

Дочка + тато

Такий союз просто жахливий, хоча з першого погляду здається, що він досить міцний. Така жінка не бере на себе відповідальність, не може вирішувати проблеми, покладається у всьому на чоловіка. Вона страждає від самотності, не може бути самостійною. Чоловікові-татові подобається такий розподіл ролей, тому він піклується про жінку, але робить це силою, без урахування її думки.

У важких ситуаціях жінка-дівчинка готова миритися з тим, що її думку не питають. Але бувають ситуації, коли їй хочеться щось вирішувати, а чоловік в таких відносинах головний, і тому як він сказав, так і буде. Дружина або супутниця не має голосу і впливу. Чоловік таку жінку не поважає, не прислухається до її побажань.

Такі відносини можуть прожити десятки років, але тільки при виконанні двох важливих умов:

  • жінка повинна миритися з відсутністю впливу;
  • чоловік не повинен зловживати становищем.

Якщо ці умови порушаться, вийде сім’я з тираном на чолі. Проблема в тому, що жінці-дівчинці постійно трапляються саме такі чоловіки. Такий дамі потрібно усвідомити свої рольові обмеження і виходити з уразливого образу.

Синок + мама

Є зворотна ситуація, коли сильнішою є жінка. Просити вона у чоловіка чогось вже не буде, тому що вона не маленька дівчинка. У більшості випадків жінки з такою роллю у відносинах вважають за краще все робити самі. Справа навіть не в тому, що хлопчик цього зробити не може, а в тому, що вона вже звикла до іншого розкладу.

Такі жінки не йдуть на компроміси і не намагаються говорити про проблеми — вони лише дорікають і повчають чоловіків, немов вони їхні маленькі сини. Наприклад, чоловік вирішив звільнитися з роботи, тому що вона йому не підходить. Замість того щоб запитати, чому партнер прийняв таке рішення, або спільно подумати про перспективи, жінка-мама каже: «і що ж ти будеш робити далі? Ти вже знайшов, куди йти? Мені що тепер, одній працювати, поки ти байдикуєш?».

Чоловік-хлопчик не сперечається в таких випадках. Він погоджується і робить те, що йому сказала «мама». Він може заперечувати, але в такому разі почнуться конфлікти і відносинам прийде кінець. Коли такий союз може існувати? Тільки якщо обидві сторони задоволені станом справ і не дорікають один одному в невідповідності стереотипам.

Жінка і чоловік

Ці ролі у відносинах найкращі. Жінка в ролі самої себе може мотивувати чоловіка і направляти його, але не повчати і не плазувати перед ним, щоб заохочувати нахили тирана.

Головна помилка багатьох жінок в тому, що вони або завжди дівчатка, або завжди матусі, але не зрілі жінки. У той час як жінка не змушує чоловіка щось робити: вона просто говорить про те, що їй подобається або не подобається. Якщо чоловік не слухає її, вона йде. Проблеми у відносинах не починаються, коли жінка себе цінує, знає, чого вона бажає і на які компроміси не піде.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь