В Ніжині стартує найбільша акція осені! 

 

 

 

 

️«Побачив? Прибери!» В Україні стартує найбільша акція осені! 
19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.
Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки.Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції. У зв’язку з цим Всеукраїнський молодіжний рух “Let’s do it, Ukraine” пропонує три форми участі:
♻️Індивідуальні прибирання. Прибирання із друзями або родиною.
♻️Цифрове очищення. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.
♻️Картографування. Встановлюйте безкоштовний мобільний додаток «TrashOut» та відмічайте забруднені й очищенні території.
У Всесвітньому дні прибирання беруть участь громадяни України, комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної
відповідальності, засоби масової інформації, зірки та лідери громадської думки.
Організатори акції в Ніжині – Ніжинський міський молодіжний центр, ГО “Лабораторія Ініціативної Молоді”, Ліга старшокласників м.Ніжина, КП ВУКГ.
Для більш ефективної організації акції прохання заповнити форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/10klR4GDs-szmtKh0gZ1djRen_pFeINsGjcmNoIbRwCA/edit?usp=sharing
Приєднуйтесь! Деталі на сайті www.letsdoitukraine.org .

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь