Актуальні питання по “червоній” зоні обговорили в Ніжині

 

 

 

 

З понеділка Ніжин у червоній зоні. Для міста, основною діяльністю є торгівля – це важкий період, адже, згідно з постановою, продовжувати свою діяльність можуть лише продуктові магазини, аптеки, ветаптеки та магазини з засобами гігієни та побутовою хімією.

Інформує сайт НЕЖАТИН
Зазначимо, що однією з головних причин, чому Ніжин потрапив до “червоної” зони, практична відсутність ліжок для хворих на коронавірус, які потребують госпіталізації. Згодом буде вводитись практика, коли госпіталізуватимуть лише важкохворих, які потребують кисневої терапії. Інші ж лікуватимуться амбулаторно.

Читати по темі: Ніжин входить до «червоної» карантинної зони: що заборонено, а що – ні – ?

У суботу, 12 вересня, у великій залі міської ради відбувся брифінг, де засоби масової інформації могли поставити питання міському голові стосовно ситуації що склалась в місті.
Одним з цікавих озвучених питань стосувалось того, чи розглядала влада міста приклади міст Івано-Франківська та Тернополя, де місцева влада взяла на себе відповідальність не застосовувати на території міст окремі обмеження щодо діяльності бізнесу.

На це міський голова зауважив, що це, аж ніяк не в повноваженнях влади міста. Згідно з постановою, можна вводити лише додаткові обмеження, але не знімати їх.
«Проте, ми готуємо звернення до центральних органів влади, аби отримати дозвіл на діяльність певних суб’єктів господарювання»
Також було озвучене питання і на рахунок того, як контролюватимуть посадку людей в електропоїзди, що зупиняються в Ніжинському районі, який ще знаходиться в “помаранчевій” зоні. Люди, щоб сісти на електропоїзд до Києва, можуть приїхати на найближчу станцію до Ніжина і відправитись до Києва
На це заступник міського голови відповів, що наразі це актуальне питання. Контроль мають здійснювати працівники «Укрзалізниці».
Не менш важливим було запитання і стосовно проведення місцевих виборів, якщо Ніжин залишиться в “червоній” зоні.
Заступник міського голови зауважив, що це питання залишається відкритим. І скоріш за все, містам, які залишатимуться в зоні суворого карантину, центральною владою будуть надані певні рекомендації щодо форми голосування.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

  1. А ХТО САМЕ І ЗА ЯКИМИ КРИТЕРІЯМИ відносить області до «червоної зони»????
    Існують в Україні норми – що вважати епідемією, що вважати спалахом, а що вважати звичайним сезонним підвищенням рівня захворюваності?

Залишити відповідь