Оперативно замінити не рально: як пояснюють у Ніжині ситуацію з похиленими стовпами

 

 

 

 

Цього тижня на ресурсах нашого інформаційного видання ми опублікували статтю:

Дану ситуацію прокоментували в КП “ВУКГ”:
“Шановні мешканці міста Ніжина! У зв’язку з ситуацією, що виникла по вулиці Батюка, а саме зі старими бетонними електричними опорами, які стоять похиленими, оперативно провести роботи по вирівнюванню не є можливим та доцільним.

З огляду на те, що під землею та на цих опорах проходить багато комунікацій, а саме: тепломережі, електромережі, мережі водопостачання, тощо, було прийнято рішення про повну заміну старих залізобетонних опор на повністю нові, також залізобетонні. Оперативно провести заміну опор не реально, бо цей процес потребує спільної роботи з усіма власниками комунікацій як по їх демонтажу, так і перенесенню на нові опори.
Наразі вже закуплено та підготовлено до встановлення 13 нових електричних опор, і, з 17 вересня, спільно з іншими підприємствами, розпочнуться відповідні роботи.


Також, працівниками комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” вже проведено часткову заміну стовпів на нові у кількості 13 штук з монтажем нової лінії освітлення. Крім того, виконано роботи з демонтажу 400 метрів кабелю живлення та демонтажу 8 ліхтарів та 8 оголовників зі старої лінії освітлення. Наразі триває встановлення консолей з допоміжного освітлення пішохідних переходів по вищезгаданій вулиці”.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь