17 вересня Україна відзначає День рятівника

 

 

 

 

КИЇВ. 17 вересня. УНН. Працівники аварійно-рятувальних служб 17 вересня відзначають професійне свято. Вперше день рятувальника в Україні відзначали в 2008 році, повідомляє УНН.

Окрім того, сьогодні православна церква вшановує ікону Божої Матері — “Неопалима купина”. Саме вона є покровителькою всіх людей, чия професійна діяльність пов’язана з ризиком і порятунком життя інших людей.

День рятівника святкують працівники: аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які брали участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, та захищали життя і здоров’я людей.

Довідка УНН: День рятівника — свято, яке відзначається в Україні щорічно 17 вересня.

Встановлене 12 вересня 2008 року указом Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, пізніше реорганізованого у Державну Службу з надзвичайних ситуацій.

Джерело: УНН

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

Від редакції “Нежатин” –  

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Сьогодні ваша робота є однією з найнебезпечніших і найповажніших, адже протистояти стихії під силу тільки сміливим і самовідданим людям. Висловлюємо вам щиру подяку за врятовані людські життя, бажаємо всім вам здоров’я, щастя, сімейного благополуччя!

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь