Коли переводять стрілки годинника на зимовий час 2020

 

 

 

 

Україна переходить на зимовий час в останню неділю жовтня, тож перевести годинники на одну годину назад потрібно у ніч з 24 на 25 жовтня.

«25 жовтня 2020 року о 4.00 за київським часом скасовується дія літнього часу з переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад», – йдеться у повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Читайте також: Як звикнути до переведення годинників за один день. Поради

Нагадаємо, що у Раді пропонують скасувати перехід на зимовий і літній час.

Перехід на зимовий/літній час уперше запровадили у Великобританії понад 110 років. В Україні це почали робити на початку 1980-х років. Водночас варто пам’ятати, що організм людини може не одразу звикнути до нового режиму, тож варто не перевтомлюватись, деякий час обходитись без великих фізичних навантажень та правильно харчуватись.

Нагадаємо, що переведення годинників регламентує постанова Кабміну від 1996 року про порядок обчислення часу на території країни. 20 вересня 2011 Верховна Рада України прийняла постанову «Про зміну порядку обчислення часу на території України», якою скасувала щорічне переведення годинників на зимовий/літній час. Однак у жовтні того ж року таке рішення назвали поспішним та повернули переведення стрілок.

 

Джерело: tvoemisto.tv

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь