У ніжинському дитсадку звучали «Кобзареві передзвони». Фото

 

 

 

 

Березневого дня в ошатній світлиці зібралися маленькі і дорослі шанувальники Великого Кобзаря на поетичні читання «Кобзареві передзвони».
Музична світлиця нагадує художній салон Кобзаря, бо нас всіх оточують портрети Тараса Шевченка та книги «Кобзар». Особливе почесне місце посідають «Кобзарі», які люб’язно принесли батьки і педагоги. Дивовижна доля їх, бо саме «Кобзар» став книгою, яку український народ поставив на перше місце серед національних духовних скарбів.
Поетичний конкурс захопив і дітей , і дорослих.
На всіх учасників цього дійства чекали цікавинки з життя Тараса, захоплюючий відеофільм, задушевні розповіді і коментарі вихователів Колесник А.В., Бабич А.В., Костандової І.В., Парубець Н.Г., Співак М.В. , Мархель І.В., Носовської С.І.
У поетичному конкурсі взяли участь більше 25 дошкільників різного віку і за це вони отримали справжні медальки – «Срібні дзвоники» на згадку про цікаве дійство . Діти декламували невмируще слово Великого Шевченка, а педагоги представляли родинні «Кобзарі» з цікавими сімейними історіями.
Щиро вірю, що сьогоднішній день буде незабутнім зерном пам‘яті і шаноби маленьких і дорослих українців до дорогого і улюбленого всіма нами Кобзаревого іскрометного Слова.
«…І на оновленій землі
Врага не буде супостата,
А буде Син і буде Мати,
І будуть люди на землі!..»
Директор ЗДО №13 Наталя Примушко
 Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь