Сьогодні, 31 березня, Ніжинську міську лікарню відвідали голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, Народний депутат України Валерій Дубіль, та депутат Ніжинської міської ради, радник міського голови Сергій Охонько. Міській лікарні надали допомогу – чотири апарати ШВЛ, які, за словами генерального директора міськлікарні Олександра Костирка, розмістять у палаті інтенсивної терапії. На сьогодні там розміщено 6 ліжок, і лише 2 апарати, тепер всі ліжка буде доукомплектовано.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/277334294_670075304207922_8257197685685381022_n-1024x789.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/275895073_414799483664185_1297663426284615759_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/275850291_492206322546454_7066485848786378890_n-754x1024.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/277315651_518301453250373_58420842554093496_n-1-1024x626.jpg)
Юлія Тимошенко та Валерій Дубіль поспілкувалися зх працівниками міськлікарні, на плечах яких нині лежить титанічний труд. Юлія Володимирівна подякувала медикам за їхню роботу: “Ви – опора і стабільність. Дякую вам за те, що ви мужньо стоїте на фронті й не залишили свій пост! Як розповів Олександр Костирко, колектив медиків зберігся майже в повному складі. Тож на таких мужніх людях, як ви, сьогодні тримається наша перемога!”.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/276952094_531510321860940_782439341681599121_n-1024x552.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/277292271_669968917655982_4163752938625198618_n-1024x692.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/277427452_497519342080070_7080537792515865189_n-1024x598.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/277180892_669275064348365_5420776297197171252_n-1024x669.jpg)
Юлія Тимошенко та Валерій Дубіль відвідали палати бійців, які нині отримують лікування у міській лікарні. Юлія Володимирівна подякувала кожному бійцю за героїзм, підтримала кожного добрим словом та побажала витримки і обов’язково якнайшвидшої нашої перемоги!
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/277358256_1102297033686704_4855233080255625221_n-1024x763.jpg)
Колектив Ніжинської міської лікарні щиро вдячний за небайдужість та підтримку! У такий нелегкий для нас усіїх час кожне добре слово, кожен щирий потист руки, кожна матеріальна допомога цінується особливо!
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/277368151_523704449189307_3021949064229525367_n-1024x611.jpg)
Нежатин
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.