Ніжином блукав напівоголений неадекват “під кайфом”

 

 

 

 

13 липня, на черговий номер Муніципальної Варти Ніжина, близько 16-20 год. надійшло звернення, що по вул. Московська, район центрального ринку посеред білого дня, блукає роздягнений чоловік. Інспектори-ревізори оперативно зреагували на даний виклик, побачене вражає.
Чоловік не реагував, тіло знаходилося в зігнутому положенні, не зупиняли його закриті двері прилеглих магазинів.
Побачивши особисті речі, дійшли до висновку, що дана “особа”, знаходилася під дією наркотичних засобів.
А саме: після чергової дози, яку він вколов, а після не  міг одягнути на себе речі, так і ходив оголеним.
Де патрульна поліція, адже це не секундна процедура? Чому дзвонять саме Муніципальній Варті? І таких питань багато, а відповідь одна: “Дякуємо, ніжинці, за Довіру!!!”
В подальшому працівники ВАРТИ викликали наряд поліції.
Відповідно до ст. 309 ККУ передбачено відповідальність за наступні незаконні дії з наркотиками та психотропами, якщо вони були здійсненні без мети збуту: а саме ситуація сьогодні- це
зберігання (перебування наркотичних засобів чи психотропних речовин у володінні особи незалежно від тривалості такого перебування: тримання при собі в руках, одязі чи сумці, а також зберігання вдома, в гаражі, у іншому приміщенні чи сховищі), так як в сумці була повна бляшанка даної речовинии.
До речі, особовий склад підприємства, періодично на звернення не байдужих мешканців, перевіряє вказані наркопритони, бункери, велику кількість закинутих приміщень, наші дії можуть бути тільки спрямовані на збір та фіксацію доказів, встановлення осіб… Шкода що даними особами, є і діти!
Черговий номер МСП-ВАРТА
095 055 5121 цілодобово, анонімність гарантуємо.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь